MISTRZOWIE URODY 2022 Głosowanie w wielkim ogólnopolskim finale zakończone. Sprawdź kto zdobył prestiżowe tytuły

Akcja specjalna Mistrzowie Urody 2022
Poznaliśmy zwycięzców w czternastu kategoriach plebiscytu. Laureaci odbiorą nagrody główne, prestiżowe tytuły i statuetki na Wielkiej Gali Mistrzów Urody, która odbędzie się w Warszawie.

Plebiscyt Mistrzowie Urody trwał od połowy kwietnia. Laureaci najpierw zostali wybrani osobno w miastach i powiatach, aby awansować do wojewódzkiego etapu akcji. Zwycięzcy z województw w każdej kategorii rywalizowali w ostatniej odsłonie plebiscytu - ogólnopolskim finale, w którym rozpoczęli nową walkę o głosy.\

Mistrzowie Urody: za nami uroczysta gala wręczenia nagród w ...

MISTRZOWIE URODY Prezentujemy ogólnopolskich zwycięzców pleb...

Kandydaci, którzy zwyciężyli w ogólnopolskim finale w poszczególnych kategoriach otrzymują tytuły najpopularniejszych w branży w Polsce oraz główne nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych. Wszyscy uczestnicy finału (zwycięzcy z województw), odbiorą nagrody podczas uroczystej gali plebiscytu, która odbędzie się w Warszawie.

Wielka Gala Mistrzów Urody
w Warszawie

Zwycięzcy z województw w każdej kategorii plebiscytu otrzymają zaproszenie na wielką galę Mistrzów Urody, która odbędzie się w Warszawie, gdzie także zostaną uhonorowani na scenie. W gali w Warszawie wezmą udział także laureaci poprzednich edycji plebiscytu, z którymi z powodu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa nie mogliśmy się spotkać na ogólnopolskiej gali w 2020 roku.

W tym roku cała gala będzie pełna atrakcji, a obszerna relacja wideo i wielka galeria zdjęć z uroczystości zostanie opublikowana w serwisach internetowych dzienników regionalnych w całej Polsce.

__________

Informacji o akcji udziela:
Agnieszka Grzelka
tel. 502 499 776
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin finału ogólnopolskiego

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE URODY 2022 Głosowanie w wielkim ogólnopolskim finale zakończone. Sprawdź kto zdobył prestiżowe tytuły - Dziennik Bałtycki

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński