MISTRZOWIE MOTORYZACJI Poznaliśmy laureatów pierwszego etapu akcji. Zobacz, kto zwyciężył! Już wkrótce wielki finał ogólnopolski

Akcja specjalna Mistrzowie Motoryzacji 2024
Znasz dobrego kierowcę zawodowego, który z zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonuje swoją pracę? Albo firmę transportową, która jest dobrym pracodawcą, rozwija się i osiąga sukcesy w branży. Zgłoś kandydatów do nagród w plebiscycie, który jest prowadzony w ramach akcji Mistrzowie Motoryzacji. Na laureatów czekają zaszczytne tytuły i nagrody. W finale plebiscytu zwycięzca wśród kierowców będzie miał szansę na wygranie samochodu - Peugeota 208.
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w pierwszym etapie
w kategorii
Firma Transportowa Roku
KLIKNIJ i SPRAWDŹ
wyniki w pierwszym etapie
w kategorii Kierowca Roku

Plebiscyt Mistrzowie Motoryzacji to realizowana od kilku lat wielka ogólnopolska akcja, którą w naszym województwie prowadzi "Głos Koszaliński" i "Głos Szczeciński". W tym roku po raz pierwszy w ramach plebiscytu zostaną przyznane nagrody w nowych kategoriach poświęconych szeroko rozumianej branży transportowej.

- To odpowiedź na prośby i sugestie naszych Czytelników - mówi Anna Geisler. - Już przy poprzedniej edycji naszej akcji pojawiły się głosy, że w całej motoryzacji najważniejsi są ci, którzy siedzą za kółkiem. I trzeba przyznać, że to prawda. Wszak zawodowi kierowcy to jedna z najliczniejszych grup zawodowych w Polsce. Jest w naszym kraju ponad 700 tysięcy! A z kolei firmy transportowe tworzą niezwykle ważną gałąź polskiej gospodarki.


Kogo warto zgłosić
do naszej akcji?

Nieważne, czy jeździ w dalekie, czy krótkie trasy. Czy prowadzi samochód ciężarowy, autobus, taksówkę czy dostawczaka. Każdego dnia pokonuje nie tylko kilometry, ale także trudności i stres. Na co dzień zawodowo zajmuje się kierowaniem pojazdów i robi to bardzo dobrze. Za kółkiem jest pewny siebie i spostrzegawczy. Cechuje go duża cierpliwość i umiejętność szybkiego podejmowania decyzji w niespodziewanych sytuacjach na drodze. Znasz kogoś takiego? Zgłoś kandydata do nagrody w plebiscycie Kierowca Roku 2024!

Mistrzowie transportu

Druga nowa kategoria w naszej akcji poświęcona będzie firmom transportowym i spedycyjnym, z których możemy być dumni. To ważna gałąź polskiej gospodarki. Pod względem transportu drogowego Polska jest także na pierwszym miejscu na europejskim rynku! Już od kilku lat branża transportowa na starym kontynencie jest zdominowana przez polskie firmy transportowe. Według szacunków ponad 20% europejskiego rynku transportowego jest obsługiwane przez polskie firmy, których w naszym kraju jest ponad sto tysięcy.

Bez względu na wielkość, specjalizację w przewozie osób lub towarów, czy doświadczenie na rynku chcemy docenić firmy transportowe, które wyróżniają się profesjonalizmem i cieszą się znakomitą opinią zarówno pracowników, jak i klientów. Szukamy przedsiębiorstw solidnych i niezawodnych, wyróżniających się na tle konkurencji.

Zobacz, jakie nagrody
czekają na zwycięzców
Nagrody w kategorii
Kierowca Roku

Kierowcy, którzy w każdym mieście lub regionie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Kierowcy Roku w mieście lub regionie,
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w mieście lub regionie,
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych.
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód.

Kierowca, który zajmie pierwsze miejsce w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów otrzyma:

 • tytuł Kierowcy Roku w naszym województwie,
 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w województwie,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety,
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód,
 • nagrodę finansową w wysokości 2000 złotych.

Kierowcy, którzy zajmą miejsca od 2 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów także awansują do ogólnopolskiego finału, w którym nagrodą jest samochód - Peugeot 208.

Nagrody w kategorii
Firma Transportowa Roku

Firmy Transportowe, które w każdym mieście lub powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Firma Transportowa Roku w mieście lub powiecie,
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w mieście lub powiecie,
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety,
 • zaproszenie do udziału w profesjonalnym szkoleniu online poświęconym promocji swoich usług w mediach społecznościowych.

Firma Transportowa, która zajmie pierwsze miejsce w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów otrzyma:

 • tytuł Firmy Transportowej Roku w naszym województwie,
 • statuetkę i dyplom potwierdzający zdobycie tytułu w województwie,
 • dwuosobowe zaproszenie na ogólnopolską galę plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji,
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety,
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu,
 • voucher na reklamę firmy na łamach naszej gazety lub na stronach serwisu internetowego lub na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 5000 złotych,
 • nagrodę specjalną: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą firmę jako zwycięzcę plebiscytu w województwie.

Firmy Transportowe, które w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów zajmą miejsca drugie i trzecie otrzymają dyplomy i także awansują do ogólnopolskiego finału plebiscytu.

Nagrody
w ogólnopolskich
finałach

W ogólnopolskim finale indywidualnych kategorii plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji wezmą udział łącznie laureaci z każdego województwa w kategoriach Kierowca Roku, Mechanik Roku i Instruktor Jazdy Roku. Główną nagrodą w tym finale będzie samochód - Peugeot 208. Zwycięzca zdobędzie także tytuł Mistrz Motoryzacji Polski 2024 oraz statuetkę i dyplom wręczane podczas wielkiej ogólnopolskiej gali.

Laureaci, którzy w ogólnopolskim finale zajmą miejsca od 2 do 10 zdobędą dyplomy i vouchery na wczasy lub wycieczkę do Grecji o wartości 5000 złotych, które będzie można wykorzystać także na inną wycieczkę z oferty biura podróży Itaka.

Ogólnopolski finał głosowania na firmy transportowe

W ogólnopolskim finale głosowania w kategorii Firma Transportowa Roku wezmą udział firmy, które zostaną laureatami pierwszy trzech miejsc w każdym województwie.

Firma, która zdobędzie najwięcej głosów w finale zdobędzie tytuł Firma Transportowa Roku Polski 2024. Dyplom potwierdzający zdobycie tytułu oraz statuetka zostaną wręczone podczas wielkiej, ogólnopolskiej gali plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji 2024, a właściciel zwycięskiej firmy otrzyma także główną nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych.

__________

Informacji o akcji udziela:
Aleksandra Grześkiewicz
tel. 513 585 314
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński