MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Mała Miss i Mister: Rozpoczynamy głosowanie

(ta)
O tytuł Małego Mistera walczy Eryk Rogoza z Maszewa.
O tytuł Małego Mistera walczy Eryk Rogoza z Maszewa. Czytelnik
Od dziś możecie wysyłać smsy i kupony na swojego małego faworyta lub faworytkę. Wszystkich uczestników znajdziecie na naszej stronie internetowej pod adresem www.gs24.pl/malamiss.

To już trzecia edycja naszego plebiscytu dla dzieci. Małego Mistera i Małą Miss wybieramy spośród maluchów do siódmego roku życia. W tym roku w zabawie bierze udział blisko 50 uczestników. Ich pełną listę ze zdjęciami i przyporządkowanymi numerami można znaleźć na www.gs24.pl/malamiss.

Chłopiec i dziewczynka, którzy otrzymają największą ilość głosów zdobędą tytuł Małego Mistera i Małej Miss. Dostaną też ciekawe nagrody rzeczowe. Niespodzianki mamy także dla pierwszej dziesiątki maluchów z każdej kategorii - każdy otrzyma dyplom i zdjęcie w formacie zbliżonym do A1 wykonane przez profesjonalnego fotografa.

Jak głosować?
Głosować można na dwa sposoby: za pomocą smsów i kuponów wyciętych z gazety. W pierwszym przypadku smsa należy przesłać na nr 71466. W treści wiadomości wpisujemy w przypadku kategorii dla dziewczynek gs.miss.xx a w przypadku kategorii dla chłopców gs.mister.xx (gdzie xx to numer kandydata z listy). Koszt jednego smsa to 1,23 zł z VAT. Możemy też głosować za pomocą kuponów wyciętych z gazety. Znajdziecie je w naszych piątkowych wydaniach. Wypełniony kupon należy dostarczyć do naszej siedziby na adres: "Głos Szczeciński", Nowy Rynek 3, 71-875 Szczecin. Smsy można przesyłać do 20 maja 2012 roku, natomiast kupony należy dostarczyć do redakcji do 17 maja 2012 roku do godziny 18.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński