Mała Miss i Mały Mister

gap, 4 marca 2005 r.
Karolina Pomykaj, lat 7, Szczecin309 głosów
Karolina Pomykaj, lat 7, Szczecin309 głosów
W naszym konkursie wszystko jeszcze może się zmienić. Wczoraj zostaliśmy zasypani kuponami. Do redakcji zostało już przysłanych prawie 5 tysięcy głosów. Emocje sięgają zenitu.

Przypominamy, że ostatni kupon pojawi się w "Głosie" 17 marca.

Dzisiaj drukujemy nazwiska dzieci, które po kilku pierwszych dniach głosowania należą do pierwszej pięćdziesiątki. Lista może się jeszcze całkowicie zmienić. Głosować nadal można na wszystkie dzieci, które zostały zgłoszone do naszego plebiscytu.

Jeżeli ktoś chciałby zamówić gazety, może to zrobić dzwoniąc dzisiaj do naszej konsultantki Anny Wachowicz pod nr tel. 481 33 75 w godz. od 13 do 15. Do jednej koperty można włożyć nieograniczoną liczbę kuponów. Nie ma także limitów w wysyłaniu sms-ów z jednego telefonu komórkowego.

1. Karolina Pomykaj ze Szczecina, 309 głosów
2. Krystian Szczepański z Gryfic, 282 głosy
3. Marcel Marjański z Międzyzdrojów, 278 głosów
4. Gabrysia Szczepańska z Gryfic, 273 głosy
5. Patrycja Jarzyna ze Stargardu Szczecińskiego, 128 głosów
6. Kacper Kisała ze Stargardu Szczecińskiego, 120 głosów
7. Michał Pajkowski ze Szczecina, 103 głosy
8. Michał Grzelak z Osiny, 101 głosów
9. Nikola Byczkowska ze Stargardu Szczecińskiego, 97 głosów
10. Aleksandra Rysiak z Gryfic, 97 głosów
11. Paulina Sosińska ze Szczecina, 96 głosów
12. Iga Stankiewicz z Przywodzia, 94 głosy
13. Dawid Polański ze Stargardu Szczecińskiego, 85 głosów
14. Gracjan Więczkowski z Ulikowa, 83 głosy
15. Anna Maria Bujna ze Szczecina, 80 głosów
16. Patrycja Rymarkiewicz z Kołczewa, 80 głósów
17. Wiktoria Tomczyk z Polic, 73 głosy
18. Weronika Brodzińska z Przelewic, 70 głosów
19. Radosław Dziemiańczuk ze Szczecina, 69 głosów
20. Patryk Belbart ze Szczecina, 60 głosów
21 Damian Kaźmierczak ze Szczecina, 59 głosów
22. Dominika Namysłowska ze Świerzna, 59 głosów
23. Tadeusz Rojek z Grzędzic, 48 głosów
24. Bogdan Kuryłowicz ze Szczecina, 48 głosów
25. Marcel Kogut z Gryfic, 44 głosy
26. Max Gonciarz ze Szczecina, 40 głosów
27. Dawid Sobański z Goleniowa, 39 głosów
28. Magdalena Figiel z Pyrzyc, 39 głosów
29. Sandra Borek ze Stargardu Szczecińskiego, 38 głosów
30. Jakub Magneski z Kamienia Pomorskiego, 35 głosów
31. Oskar Klimcuk ze Szczecina, 33 głosy
32. Konrad Ćwiartka ze Świnoujścia, 33 głosy
33. Klaudia Seroczyńska z Ińska, 33 głosy
34. Miłosz Kusiak z Goleniowa, 33 głosy
35. Michalina Kamińska ze Szczecina, 32 głosy
36. Emilia Ligorowska z Gardna, 32 głosy
37. Natalia Szubielska ze Stargardu Szczecińskiego, 31 głosów
38. Jakub Strzemiłowski ze Stargardu Szczecińskiego, 30 głosów
39. Oliwer Baranowski z Wolina, 29 głosów
40. Marika Kołodziej z Węgorzyna, 26 głosów
41. Bartosz Osowski ze Szczecina, 25 głosów
42. Sara Chajduk z Wolina, 24 głosy
43. Oliwia Podolska, 24 głosy
44. Martyna Jabłońska ze Szczecina, 23 głosy
45. Eryk Piechowiak ze Szczecina, 23 głosy
46. Cleopatra Janicka z Kamienia Pomorskiego, 22 głosy
47. Jędrzej Jabłoński ze Szczecina, 21 głosów
48. Alicja Kochaniec ze Stargardu, 20 głosów
49. Julia Raous ze Szczecina, 20 głosów
50. Fabian Manturewicz z Płot, 20 głosów
51. Klaudia Suszczewicz ze Stargardu Szczecińskiego, 20 głosów
52. Ewelina Natkaniec z Chociwla, 20 głosów
53. Dawid Szymański ze Starej Dąbrowy, 20 głosów

Oto pełna lista kandydatów

1. Paulina Chawóła, lat 6,5, Chojna, SMS: gs miss 1
2. Karolina Kupińska, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 2
3. Żaneta Stocka, lat 6, Police, SMS: gs miss 3
4. Angelika Awgul, lat 5, Dobropole, SMS: gs miss 4
5. Alicja Kochaniec, lat 5, Stargard, SMS: gs miss 5
6. Klaudia Krot, lat 6, Stargard, SMS: gs miss 6
7. Sandra Hildebrandt, lat 6,5, Rzeplino, SMS: gs miss 7
8. Małgosia Kłodzińska, lat 3,8, Szczecin, SMS: gs miss 8
9. Karolina Czyż, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 9
10. Karolina Roguska, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 10
11. Wiktoria Świercz, lat 4, Węgorzyno, SMS: gs miss 11
12. Milena Arciuch, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 12
13. Julia Raous, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 13
14. Aleksandra Kabat, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 14
15. Gabrysia Szczepańska, lat 3, Gryfice, SMS: gs miss 15
16. Emilia Ligorowska, lat 3,5, Gardno, SMS: gs miss 16
17. Nikola Dolińska, lat 4, Chociwel, SMS: gs miss 17
18. Dominika Doryń, lat 8, Lubanowo, SMS: gs miss 18
19. Karolina Sorokowska, lat 6, Myślibórz, SMS: gs miss 19
20. Patrycja Rymarkiewicz, lat 3,5, Kołczewo, SMS: gs miss 20
21. Olga Witkowska, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 21
22. Patrycja Węgierska, lat 5, Goleniów, SMS: gs miss 22
23. Nikola Podleśna, lat 6, Pyrzyce, SMS: gs miss 23
24. Iga Nabrzewska, lat 3, Płoty, SMS: gs miss 24
25. Julia Surniak, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 25
26. Dominika Namysłowska, lat 3, Świerzno, SMS: gs miss 26
27. Ola Majewicz, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 27
28. Klaudia Rozlach, lat 7, Stara dabrowa, SMS: gs miss 28
29. Weronika Sienicka, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 29
30. Marianna Brach, lat 3, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 30
31. Marcin Mandziek, lat 4, Świerzno, SMS: gs miss 31
32. Oliwer Baranowski, lat 4, Wolin, SMS: gs miss 32
33. Oskar Klimcuk, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 33
34. Radosław Dziemiańczuk, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 34
35. Emanuel Szajbel, lat6, Świnoujście, SMS: gs miss 35
36. Przemysław Stocki, lat 8, Police, SMS: gs miss 36
37. Bartossz Bobkowski, Lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 37
38. Krystian Maciejewski, lat 8, Świnoujście, SMS: gs miss 38
39. Jakub Hildebrandt, lat 5, Rzepino, SMS: gs miss 39
40. Michał Kłodziński, lat 5,5, Szczecin, SMS: gs miss 40
41. Kacper Kazanowski, lat 4, Przybiernów, SMS: gs miss 41
42. Darwin Roman, lat 5, Widuchowa, SMS: gs miss 42
43. Mikołaj Siepracki, lat 3, Lipiany, SMS: gs miss 43
44. Mateusz Błaszczuk, lat 4, Police, SMS: gs miss 44
45. Jakub Złotnik, lat 5,5, Świerzno, SMS: gs miss 45
46. Kacper Mikicki, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 46
47. Damian Żyła, lat 6, Łobez, SMS: gs miss 47
48. Konrad Maziej, lat 4, Police, SMS:gs miss 48
49. Patryk Olszewski, lat 3, Gryfino, SMS: gs miss 49
50. Damian Kaźmierczak, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 50
51. Fabian Manturewicz, lat 4, Płoty, SMS: gs miss 51
52. Michał Witkowski, lat 5, Szczecin, SMS:gs miss 52
53. Eryk Siwiński, lat 5, Gryfice, SMS: gs miss 53
54. Rafał Trzaskowski, lat 4, Trzcińsko-Zdrój, SMS: gs miss 54
55. Piotr Wiśniewski, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 55
56. Max Gonciarz, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 56
57. Kamil Arciuch, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 57
58. Michał Kopacz, lat 6, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 58
59. Rafał Kopacz, lat 6, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 59
60. Patryk Dopierała, lat 3,5, Nowa Dąbrowa, SMS: gs miss 60
61. Paulina Studzińska, lat 5,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 61
62. Patrycja Klepacka, lat 8, Płoty, SMS: gs miss 62
63. Jassica Burzyńska, lat 6,5, Rzepino, SMS: gs miss 63
64. Klaudia Suszczewicz, lat 7, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 64
65. Weronika Suszewicz, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 65
66. Natalia Motyka, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 66
67. Sara Chajduk, lat 6, Wolin, SMS: gs miss 67
68. Karolina Manikowska, lat 5, Suchań, SMS: gs miss 68
69. Natalia Stnadomska, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 69
70. Julia Komar, lat 8, Szczecin, SMS: gs miss 70
71. Aleksandra Lis, lat 5, Police, SMS: gs miss 71
72. Angelika Chochoł, lat 7,5, Szczecin, SMS: gs miss 72
73. Magdalena Otto, lat 8, Szczecin, SMS: gs miss 73
74. Natalia Nonckiewicz, lat 3, Krzywin, SMS: gs miss 74.
75. Dominika Śniechowska, lat 3, Goleniów, SMS: gs miss 75
76. Angelika Jakubczyk, lat 5, Lubiatowo, SMS: gs miss 76
77. Magdalena Figiel, lat 5,5, Pyrzyce, SMS: gs miss 77
78. Roksana Molka, lat 6, Strzelewo, SMS: gs miss 78
79. Nikola Pelo, lat 7, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 79
80. Klaudia Paprotna, lat 4, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 80
81. Martyna Pilarczyk, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 81
82. Karolina Kuś, lat 3,5, Szczecin, SMS: gs miss 82
83. Magdalena Wereszka, lat 4, Police, SMS: gs miss 83
84. Gabrysia Fitzer, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 84
85. Klaudia Głowacka, lat 8, Gryfice, SMS: gs miss 85
86. Wiktoria Różańska, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 86
87. Jagódka Zielonka, lat 3, Wałcz, SMS: gs miss 87
88. Natalia Kuleta, lat 5,5, Wałcz, SMS: gs miss 88
89. Laura Banach, lat 5, Dolice, SMS: gs miss 89
90. Luiza Stateczna, lat 9, Bielkowo, SMS: gs miss 90
91. Iga Stankiewicz, lat 5, Przywodzie, SMS: ga miss 91
92. Gracjan Więczkowski, lat 4, Ulikowo, SMS: gs miss 92
93. Szymin Łukomski, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 93
94. Eliza Chmielewska, lat 4,5, Myslibórz, SMS: gs miss 94
95. Magdalena Stodolska, lat 9,5, Stargard Szczeciński, SMS: ga miss 95
96. Weronika Brodzińska, lat 5, Przelewice, SMS: gs miss 96
97. Klaudia Bodys, lat 9, Resko, SMS: gs miss 97
98. Sandra Grejnia, lat 5, Suchań, SMS: gs miss 98
99. Zuzanna Szwech, lat 3,5 Stuchowo, SMS: gs miss 99
100. Wiktoria Walczak, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 100
101. Konrad Ćwiartka, lat 6, Świnoujście, SMS: gs miss 101
102. Martyna Łazur, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 102
103. Kacper Ciesiółka , lat 4, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 103
104. Wiktoria Wojciechowska, lat 3,5, Świnoujście, SMS: gs miss 104
105. Szymon Kieroński, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 105
106. Dominik Kuśmierczyk, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 106
107. Łukasz Lewandowski, lat 3,5, Wolin, SMS: gs miss 107
108. Alicja Szczerbińska, lat 3, Trzcińsko, SMS: gs miss 108
109. Julia Raous, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 109
110. Klaudia Seroczyńska, lat 5, Ińsko, SMS: gs miss 110
111. Julia Włodarczyk, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 111
112. Michał Kuś, lat 6,5, Szczecin, SMS: gs miss 112
113. Adriana Śpiewak, lat 5, Pobierowo, SMS: gs miss 113
114. Maciej Makrocki, lat4, Goleniów, SMS: gs miss 114
115. Julia Furmańczuk, lat 3,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 115
116. Kaja Zaremba, lat 3, Węgorzyno, SMS: gs miss 116
117. Wiktoria Tomczyk, lat 3, Police, SMS: gs miss 117
118. Krystian Szczepański, lat 6, Gryfice, SMS: gs miss 118
119. Natalia Kupis, lat 8, Szczecin, SMS: gs miss 119
120. Jedrzej Jabłoński, lat 4, Szczecin, SMS:gs miss 120
121. Klaudia Danowska, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 121
122. Aleksandra Bandzmer, lat 8, Rzepino, SMS: gs miss 122
123. Dariusz Chojnacki, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 123
124. Weronika osiak, lat 4, Resko, SMS: gs miss 124
125. Weronika Chrusciel, lat 6, Police, SMS: gs miss 125
126. natalia Królikowska, lat 3, Łobez, SMS: gs miss 126
127. Kasandra Łuciuk, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 127
128. Izabela Berezowska, lat 4, Wolin, SMS: gs miss 128
129. Michał Świderski, lat 3,5, Szczecin, SMS: gs miss 129
130. Wiktoria Wyskiel, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 130
131. Patryk Chajnowski, lat 8, Bielkowo, SMS: gs miss 131
132. Judyta Dec, lat 8, Barzkowice, SMS: gs miss 132
133. Jowita Dec, lat 3, Barzkowice, SMS: gs miss 133
134. Michał Grzelak, lat 4, Osina, SMS: gs miss 134
135. Tomasz Sawkulicz, lat 6, Gryfice, SMS: gs miss 135
136. Eryk Manikowski, lat 9, Suchań, SMS: gs miss 136
137. Konrad Otto, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 137
138. Anna Urbanik, lat 8, Dolice, SMS: gs miss 138
139. Adam Sołdatow, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 139
140. Patrycja Urbaniak, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 140
141. Paulina Urbanek, lat 5, Klepino, SMS: gs miss 141
142. Marcin Żmuda, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 142
143. Kandina Dnosińska, lat 10, Goleniów, SMS: gs miss 143b
144. Julia Śniegurowicz, lat 3,5, Police, SMS: gs miss 144
145. Dawid Polański, lat 8, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 145
146. Seweryn Wach, lat 3, Stargard szczeciński, SMS; gs miss 146
147. Paulina Sabat, lat 10, Lubicz, SMS: gs miss 147
148. Jakub Gierżatowicz, lat 3, Krępiel, SMS: gs miss 148
149. Szymon Grzybowski, lat 6, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 149
150. Nikola Szafrańska, lat 7, Bolkowice, SMS: gs miss 150
151. Wiktoria Borczyk, lat 5, Kamień Pomorski, SMS gs miss 151
152. Filip Bzdek, lat 7, Płoty,SMS: gs miss 152
153. Klaudia Pomykała, lat 7, Widuchowa, SMS: gs miss 153
154. Michał Szarkiewicz, lat 3, Stepnica, SMS: gs miss 154
155. Maja Cygan, lat 6, Barlinek, SMS: gs miss 155
156. Jakub Magneski, lat 6, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 156
157. Alicja Piecyk, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 157
158. Weronika Piecyk, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 158
159. Alicja Maksymowicz, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 159
160. Aleksander Ordak, Police, SMS: gs miss 160
161. Klaudia Kowalska, lat 10, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 161
162. Patryk Kowalski, lat 4, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 162
163. Karolina Juszcz, lat 4,5, Świnoujście, SMS: gs miss 163
164. Aleksandra Chmura, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 164
165. Jacek Pohorecki, lat 6, Mirowo, SMS: gs miss 165
166. Karolina Biedrzyńska, Szczecin, SMS: gs miss 166
167. Damian Biedrzyński, Szczecin, SMS: gs miss 167
168. Marcel Kogut, lat 3, Gryfice, SMS: gs miss 168
169. Marcin Mandziak, lat 6,5, Świerzno, SMS: gs miss 169
170. Miłosz Kusiak, lat 3, Goleniów, SMS: gs miss 170
171. Karolina Pomykaj, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 171
172. Eryk Piechowiak, lat 3,5, Szczecin, SMS:gs miss 172
173. Daria Wolańska, lat 6, Police, SMS: gs miss 173
174. Natalia Nieścier, lat 6, Police, SMS: gs miss 174
175. Aleksandra Tołek, lat 10, Szczecin, SMS: gs miss 175
176. Dawid Bartkowiak, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 176
177. Kacper Redmer, lat 3, Police, SMS: gs miss 177
178. Michał Pajkowski, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 178
179. Ewelina Natkaniec , lat 6, Chociwel, SMS: gs miss 179
180. Karolina Natkaniec, lat 6, Chociwel, SMS: gs miss 180
181. pamela Zyburtowicz, lat 9,5, Szczecin, SMS: gs miss 181
182. Dominik Weber, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 182
183. Aleksandra Weber, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 183
184. Ewelina zaborowska, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 184
185. Martyna Jabłońska, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 185
186. Weronika Grekowicz, lat 5, Łobez, SMS: gs miss 186
187. Oskar Prus, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 187
188. Anna Maria Bujna, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 188
189. Klaudia Gnatowska, lat 5, SMS: gs miss 189
190. Bartosz wardaszewski, lat 5, Dobropole, SMS: gs miss 190
191. Damian Wardaszewski, lat 7, SMS: gs miss 191
192. Gabriela Kisiel, lat 4,5, Warnice, SMS: gs miss 192
193. Oliwia Morawska, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 193
194. Sandra Pawelec, Szczecin, SMS: gs miss 194
195. Kamila Podgórska, lat 7, Zieleniewo, SMS: gs miss 195
196. Marta Żylik, Mielno, SMS: gs miss 196
197. Patryk Belbart, lat 5,5, Szczecin, SMS: gs miss 197
198. Dawid Sobański, lat 5, Goleniów, SMS: gs miss 198
199. Barbara Stodolska, lat 8,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 199
200. Damian Krystkiewicz, Nowogard, SMS: gs miss 200
201. Łukasz Wieczorkiewicz, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 201
202. Klaudia Żelechowska, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 202
203. Nikola Piórkowska, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 203
204. Martyna Szawarska -Cycyk, lat 5, Wyszobór, SMS: gs miss 204
205. Julia Nowak, lat 3, Łobez, SMS: gs miss 205
206. Oskar Kołodziej, lat 4, Nowogard, SMS: gs miss 206
207. Brajan Mamot, Stróżewo, SMS: gs miss 207
208. Dominik Woźniak, lat 7, Brudzewice, SMS: gs miss 208
209. Patrycja Saładajczyk, lat 10, Miłowo, SMS: gs miss 209
210. Adrianna Winiarczyk, lat 5, Trzebiszewo, SMS: gs miss 210
211. Adrian Kamiński, lat 10, Szczecin, SMS: gs miss 211
212. Julia Słomińska, lat 5, Szczecin, SMS: gs miss 212
213. Kinga Szyszka, lat 7, Pyrzyce, SMS: gs miss 213
214. Ewa Pakuła, lat 4, Pyrzyce, SMS: gs miss 214
215. Ola Schultz, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 215
216. Kacper Kisała, lat 3,5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 216
217. Wiktoria Retzlaf, lat 6,5, Chociwel, SMS: gs miss 217
218. Sandra Sygidus, Tychowo, SMS: gs miss 218
219. Marek Rotter, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 219
220. Natalia Baz, lat 5, Warzymice, SMS: gs miss 220
221. Sylwia Gutowska, lat 5,5, Banie, SMS: gs miss 221
222. Marceli Ostrycki, lat 5, Sosnowo, SMS: gs miss 222
223. Tomek Ruszkowski, lat 3, Banie, SMS: gs miss 223
224. Agata Ruszkowska, lat 5, Banie, SMS: gs miss 224
225. Mateusz Szyniec, lat 5, Lubanowo, SMS: gs miss 225
226. Jakub Kożuch, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 226
227. Mateusz Zwoliński, lat 3, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 227
228. Sebastian Ruda, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 228
229. Damian Kaźmierczak, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 229
230. Michał Brach, lat 6, Górki, SMS: gs miss 230
231. Jacek Jarecki, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 231
232. Weronika Rachubińsk, lat 5, Płoty, SMS: gs miss 232
233. Krystian Petersburski, lat 4, Szczecin, SMS; gs miss 233
234. Monika Perek, lat 9, Police, SMS: gs miss 234
235. Weronika Moczulska, lat 4, Police, SMS: gs miss 235
236. Adrian Ptak, lat 4, Banie, SMS: gs miss 236
237. Justyna Kwiatkowska, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 237
238. Daniel Ejsmont, lat 4, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 238
239. Aleksandra Jarecka, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 239
240. Natalia Juszczak, lat 6, Świnoujście, SMS: gs miss 240
241. Maja Podstawka, lat 7,5, Nowogard, SMS: gs miss 241
242. Patryk Wardziak, Dolice, SMS: gs miss 242
243. Magdalena Borys, lat 6, Chociwel, SMS: gs miss 243
244. Klaudia Bandzmer, lat 9, Rzepino, SMS: gs miss 244
245. Aleksandra wardziak, Dolice, SMS: gs miss 245
246. Michał Bandzmer, lat 6, rzepino, SMS: gs miss 246
247. Aleksandra Sobieraj, lat 4, Suchanówko, SMS: gs miss 247
248. Sandra Chodaczkiewicz, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 248
249. Jakub Strzemiłowski, lat 3, Stargard szczeciński, SMS: gs miss 249
250. Marika Kołodziej, lat 3, Węgorzyno, SMS: gs miss 250
251. Jaś Zarzycki, lat 4, Pyrzyce, SMS: gs miss 251
252.Paulina Sosińska, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 252
253. Nikola Pietrusewicz, lat 5, Szczecin, SMS: gs missn 253
254. Oskar Hazek, lat 6, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 254
255. Oliwia Jasek, lat 3, Świnoujście, SMS: gs miss 255
256. Bogdan Kuryłowicz, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 256
257. Wiktoria Krukowska, lat 5, Bielkowo, SMS: gs miss 257
258. Magdalena Stateczna, lat 10, Bielkowo, SMS; gs miss 258
259. Natalia Gęślowska, lat 8, Gryfino, SMS: gs miss 259
260. Aleksandra Chmura, Szczecin, SMS: gs miss 260
261. Mateusz Bogdanowicz, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 261
262. Nikola Byczkowska, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 262
263. Kacper Cichewicz, lat 3, Resko, SMS: gs miss 263
264. Dominika Kozak, lat 6, Resko, SMS: gs miss 264
265. Sandra Borek, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 265
266. Patryk Kurantowicz, lat 7, Lubicz, SMS; gs miss 266
267. Natalia Andrusiuk, Zabierzewo, SMS: gs miss 267
268. Oliwia Podolska, lat 4, SMS: gs miss 268
269. Przemysław Brust, SMS: gs miss 269
270. Marcel Marjański, lat 5,5, Międzyzdroje, SMS: gs miss 270
271. Oktawia Rojek, Pyrzyce, SMS:gs miss 271
272. Tomek Lubkowski, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 272
273. Maciej Majkut, lat 3, Brzesko, SMS: gs miss 273
274. Dawid Miś, lat 3, Police, SMS: gs miss 274
275. Anna Krupińska, lat 9, Stary Przylep, SMS: gs miss 275
276. Julia Krupińska, lat 5, Stary Przylep, SMS: gs miss 276
277. Marian Krzymowski, lat 7, Sulino, SMS: gs miss 277
278. Joanna Krzymowska, lat 9, Sulino, SMS: gs miss 278
279. Michał Cesnowicz, lat 6, Świerzno, SMS: gs miss 279
280. Marianna Przygocka, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 280
271. Oktawia Rojek, Pyrzyce, SMS:gs miss 271
272. Tomek Lubkowski, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 272
273. Maciej Majkut, lat 3, Brzesko, SMS: gs miss 273
274. Dawid Miś, lat 3, Police, SMS: gs miss 274
275. Anna Krupińska, lat 9, Stary Przylep, SMS: gs miss 275
276. Julia Krupińska, lat 5, Stary Przylep, SMS: gs miss 276
277. Marian Krzymowski, lat 7, Sulino, SMS: gs miss 277
278. Joanna Krzymowska, lat 9, Sulino, SMS: gs miss 278
279. Michał Cesnowicz, lat 6, Świerzno, SMS: gs miss 279
280. Marianna Przygocka, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 280
281. Daria Jastrzębska, Letnin, SMS: gs miss 281
282. Natalia Jastrzębska, lat 8, Letnin, SMS: gs miss 282
283. Patrycja Kwast, lat 10, Łoźnica, SMS: gs miss 283
284. Kamila Kwast, lat 7, Łoźnica SMS: gs miss 284
285. Marta Banach, Gryfice, SMS: gs miss 285
286. Zygmunt Banach, Gryfice, SMS: gs miss 286
287. Małgorzata Motyl, lat 3, Rekowo, SMS: gs miss 287
288. Cleopatra Janicka, lat 7, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 288
289. Dominika Gęborowska, lat 5, Żelechowo, SMS: gs miss 289
290. Monika Kochanek, lat 5,5, Szczecin, SMS: gs miss 290
291. Dawid Szczukiewicz, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 291
292. Wiktoria Ulatowska, lat 3, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 292
293. Magda Jaworska, Kołobrzeg, SMS: gs miss 293
294. Anna Szymańska, lat 3, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 294
295. Oliwia Olszewska, lat 4,5, Szczecin, SMS: gs miss 295
296. Nikodem Czarnecki, Szczecin, SMS: gs miss 296
297. Dawid Szymański, lat 3, Stara Dąbrowa, SMS: gs miss 297
298. Kajetan Olszewski, Szczecin, SMS: gs miss 298
299. Tadeusz Rojek, lat 3, Grzędzice, SMS: gs miss 299
300. Kacper Wnukowski, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 300
301. Jakub Sabiński, lat 5, Ińsko, SMS: gs miss 301
302. Bartosz Osówka, Szczecin, SMS: gs miss 302
303. Maksymilian Kinoła, lat 4, Goleniów, SMS: gs miss 303
304. Konrad Kudrewicz, lat 5, Żabów, SMS: gs miss 304
305. Daria Szczerbińska, Stargard szczeciński, SMS: gs miss 305
306. Nikola Kot, lat 8, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 306
307. Aleksandra Onichimowska, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 307
308. Natalia Szubielska, lat 4, Stargard szczeciński, SMS: gs miss 308
309. Gabrrysia Ulatowska, lat 8, Górki, SMS: gs miss 309
310. Klaudia Kałucka, Gryfino, SMS: gs miss 310
311. Bartosz Michalak, lat 5, Golczewo, SMS: gs miss 311
312. Aleksandra Rysiak, lat 6, Gryfice, SMS: gs miss 312
313. Oskar Szwed, lat 5, Płoty, SMS: gs miss 313.
314. Arnaud Tilmant, lat 10, Szczecin, SMS:gs miss 314
315. Michalina Kamińska, lat 9, Szczecin, SMS: gs miss 315
316. Julia Krupińska, lat 5, Stary Przylep, SMS: gs miss 316
317. Dominika Górecka, lat 8, Gryfino, SMS: gs miss 317
318. Aleksandra Grzybowska, Widuchowa, SMS: gs miss 318
319. Aleksandra Podgurna, lat 7, Police, SMS: gs miss 319
320. Paulina , lat 8, Police, SMS: gs miss 320
321. Ewa Major, Gryfice, SMS: gs miss 321
322. Klaudia Stanisławska, lat 3, Wojtaszyce, SMS: gs miss 322
323. Oliwia Stanisławska, lat 6, Wojtaszyce, SMS: gs miss 323
324. Oktawia Włodarek, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 324
325. Wiktoria Błaszkiewicz, lat 7, Szczecin, SMS: gs miss 325
326. Martyna Jabłońska, lat 4, Szczecin, SMS: gs miss 326
327. Natalia Łepecka, Szczecin, SMS: gs miss 327
328. Aleksandra Rączkowska, lat 7, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 328
329. Julia Kochel, lat 5, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 329
330. Wiktoria Gała, lat 3, Chojna, SMS: gs miss 330
331. Karolina Wisniewska, lat 4, Chojna, SMS: gs miss 331
332. Natalia Wach, lat 5, Kamień Pomorski, SMS: gs miss 332
333. Izabela, lat 10, Brudziewice, SMS: gs miss 333
334. Wiktoria Erbes, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 334
335. Maria Cieslewicz, Szczecin, SMS: gs miss 335
336. martyna Stankowiak, lat 3, Szczecin, SMS: gs miss 336
337. Nikola Kirys, lat 6, Szczecin, SMS: gs miss 337
338. Agata Trzebiatowska, lat 10, Szczecin, SMS: gs miss 338
339. Milena Walczak, lat 5, Szczecin, SMS:gs miss 339
340. Ola Dorosz, lat 6, Świdwie, SMS: gs miss 340
341. Kasia Makulska, Szczecin, SMS: gs miss 341
342. Wiktoria Banach, lat 9, Szczecin, ASMS: gs miss 342
343. Patrycja Jarzyna, Stargard Szczeciński, SMS: gs miss 343
344. Julia Lipińska, Szczecin, SMS: gs miss 344

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3