Lider przegrał, ale prowadzi. Dymisja Rynkiewicza.

Redakcja
Czołówka solidarnie gubi punkty. Żaden z czterech pierwszych zespołów nie zdołał wygrać.

Gole nie padły w Dobrej Nowogardzkiej, gdzie Sarmata podejmował Inę Goleniów. Starcie dwóch solidnych czwartoligowców popsuło nieco... boisko, które jest w fatalnym stanie. - Zagraliśmy najsłabszy mecz w tym sezonie - powiedział po ostatnim gwizdku sędziego trener Iny, Marek Karmazyn.

W meczu Victorii z Hutnikiem o wyniku przesądził jeden gol. Zdobył go w drugiej połowie Marcin Gniotek. Był to pierwszy kontakt z piłką tego napastnika.

Świetnie radzi sobie Odra Chojna. Beniaminek górował nad Wybrzeżem Rewalskim w każdym elemencie.

Remisem zakończył się pojedynek Kluczevii Stargard z Vinetą Wolin. W końcówce Michał Magnuski wdał się w bójkę z Przemysławem Tomkowem. Obaj otrzymali czerwone kartki. - Nie mówię, że my byliśmy święci, ale ze strony gospodarzy cały czas słyszeliśmy wulgaryzmy - narzekał po spotkaniu trener Vinety, Andrzej Ossowicz.

Porażka Gryfa Kamień Pomorski w Czaplinku z Lechem była niespodzianką. Zwycięstwo beniaminka jest ogromnym zaskoczeniem, gdyż od 14. minuty grał w dziesiątkę, a na przerwę schodził przegrywając 0:1.

Trwa czarna seria Piasta Chociwel. Podopieczni Matesza Rynkiewicza przegrali szósty mecz z rzędu! Po meczu młody szkoleniowiec podał się do dymisji.