Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Przenosimy się do sezonu 2006/07. Znów czaruje „Biała...

Legia wzięła przykład! Te polskie zespoły wygrały ważne mecze [TOP]

Iraklis Saloniki – Wisła Kraków 0:2

Przenosimy się do sezonu 2006/07. Znów czaruje „Biała Gwiazda”. W I rundzie Pucharu UEFA trafia na Iraklis Saloniki. Grecki zespół przy Reymonta wygrywa 1:0. Rewanż okazuje się więc sporym wyzwaniem. Wisła walczy, próbuje, ale nic. Do 90 minuty jest 0:0. Kibice Iraklisu powoli radują się z awansu, gdy na strzał w 95 minucie decyduje się Nikola Mijailović. GOL! Sędzia kończy i zaprasza na dogrywkę. W setnej minucie Mauro Cantoro zdobywa bramkę na 2:0 i taki wynik utrzymuje się do ostatniego gwizdka.

[sc]Mecz Legia - Sporting ONLINE. Gdzie oglądać Legia - Sporting stream tv;nf[/sc]

Dzień kolorów, „Holi Day” w ostródzkim Parku Collisa (FOTOREPORTAŻ)

Anwil Włocławek o jedno zwycięstwo od awansu do półfinału Orlen Basket Ligi. Zdjęcia