Księżak Łowicz - AZS Radex Szczecin 83 : 102

mc
Dobry mecz w wykonaniu koszykarzy AZS Radex Szczecin.
Dobry mecz w wykonaniu koszykarzy AZS Radex Szczecin. Archiwum
Koszykarze AZS Radex Szczecin odnieśli wyjazdowe zwycięstwo nad Księżakiem Łowicz.

W poszczególnych kwartach było: 20:31, 14:31, 25:24, 24:16.

Najwięcej punktów dla AZS Szczecin zdobyli: Maciej Majcherek (22), Marcin Kowalski (14), Tomasz Mrożek (14).

O zwycięstwie zadecydowała pierwsza połowa, w której szczecinianie wypracowali sobie dużą przewagę. W pewnym momencie było już 62:34. Naszym koszykarzom wychodziło prawie wszystko pod koszem przeciwnika, dobrze grali też w obronie.

W drugiej połowie gospodarze próbowali odrobić straty, ale różnica punktów była zbyt duża.