"Kobiety mafii 2". Raper Sobota opowiada o pracy na planie...

  "Kobiety mafii 2". Raper Sobota opowiada o pracy na planie filmowym [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Małgorzata Klimczak

  Głos Szczeciński

  Aktualizacja:

  Głos Szczeciński

  22 lutego do kin wchodzi premierowy film Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Część zdjęć kręcona była w październiku w Szczecinie. O swojej roli opowiada raper Sobota.
  Kobiety mafii 2
  1/22
  przejdź do galerii

  Kobiety mafii 2 ©fot. Aleksandra Mecwaldowska

  Zobacz galerię

  Film „Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroko, Kolumbii i Dubaju.

  W filmie powracają bohaterki z pierwszej części: Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska i Katarzyna Warnke. Dołączyła do nich kolumbijska gwiazda seriali Angie Cepeda, a towarzyszy im Piotr Adamczyk jako całkiem przekonujący gangster.

  Szczecińskim akcentem jest udział w filmie rapera Soboty.

  - To jest już trzeci film, w którym biorę udział, więc teraz skupiam się na tym, żeby szlifować dialogi i skupić się na tym, żeby być człowiekiem, którego mam grać, bo zorientowałem się, że praca w filmie nie polega na tym, żeby kogoś grać, tylko kimś być. Jak się kogoś gra, kamery to kłamstwo wychwytują - mówi Sobota. - Wchodząc do filmu Patryka Vegi wiedziałem, że to jest wielka produkcja, kosztuje mnóstwo pieniędzy i każda minuta jest na wagę złota. Kiedy wchodziłem na plan nie będąc wcześniej aktorem, profesjonalizm tych ludzi mnie przerażał. Bałem się, że moja amatorszczyzna zmarnuje czas tych ludzi. To jest jedyny stres, który mnie bierze na planach filmowych. Przy „Kobietach mafii 2” już tego stresu nie miałem, bo przy pierwszej części Patryk mnie bardzo dobrze we wszystko wprowadził i wiedziałem, że sobie dam radę.

  Sobota świetnie sobie radził na planie do czasu, kiedy musiał się zatrzymać gwałtownie przed radiowozem policyjnym. Okazało się, że jest tak ślisko, że wjechał w ten radiowóz. Na szczęście wszystko na planie jest ubezpieczone od takich sytuacji.

  Stwórz obsadę do filmu Patryka Vegi, a my powiemy ci, za co jesteś najbardziej lubiany! PSYCHOZABAWA

  Część zdjęć była kręcona w październiku w Szczecinie. Szczecińskie akcenty pojawiły się m.in. w porcie, na Cmentarzu Centralnym, przed budynkiem Aresztu Śledczego, na Łasztowni czy na słynnej drodze Chociwelce, którą trzeba było zamknąć na jeden dzień.

  - Super, że tak wyszło - mówi Sobota. - Cieszę się, że gość ze Szczecina mógł zagrać w filmie, którego akcja dzieje się w Szczecinie.

  Po skończonych zdjęciach reżyser Patryk Vega nie ukrywał, że jest zadowolony ze współpracy z naszym miastem.

  - Spotkałem w Szczecinie bardzo pomocnych ludzi, dzięki którym udało się sprawnie nakręcić to, co zaplanowaliśmy. Często jest tak, że w Warszawie zblazowani robieniem filmów i po macoszemu traktują filmowców. Natomiast Szczecin przyjął nas bardzo życzliwie - mówi Patryk Vega. - Mam nadzieję, że to nie są ostatnie zdjęcia tutaj. Nie wykluczam, że przy kolejnych produkcjach wrócimy do Szczecina.

  Szczecińskie zdjęcia powstały dzięki Film Services Szczecin.

  Oficjalna premiera „Kobiet mafii 2” odbędzie się 19 lutego w Warszawie. Trzy dni później film będzie można oglądać w kinach w całej Polsce.

  - Zachęcam, żebyście poszli do kina - mówi Sobota. - Zobaczycie czy dałem plamę czy sobie poradziłem. Poza tym to kawał dobrego kina.

  ZOBACZ WIĘCEJ: Patryk Vega w Szczecinie kręcił "Kobiety mafii 2". "Jestem urzeczony tym miastem. Nie jesteście tak zblazowani jak w Warszawie"  Zobacz również: Na planie filmu Vegi. Kolejne sceny kręcone przed aresztem
  Zobacz także: Gwiazdy kina w Szczecinie. Zobacz ZDJĘCIA z Łasztowni  Czytaj więcej: Patryk Vega kręci w Szczecinie "Kobiety Mafii 2"  KOBIETY MAFII 2

  W kinach od 22 lutego 2019 roku
  Czas trwania: 138 min
  Produkcja: Polska 2019

  Królowe polskiej mafii wracają w gangsterskiej superprodukcji, wyznaczającej nowe standardy gatunkowe dla krajowej kinematografii. Film „Kobiety mafii 2” w reżyserii Patryka Vegi to porywająca i inspirowana prawdziwymi wydarzeniami historia sensacyjna, rozgrywająca się równocześnie na trzech kontynentach i w sześciu krajach: w Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Maroku, Kolumbii i Dubaju.

  Przemyt narkotyków na niespotykaną dotąd skalę, porwania i zabójstwa na zlecenie, kradzież najdroższych, luksusowych samochodów, widmo globalnego terroryzmu i machinacje południowoamerykańskich karteli – wszystko to w kontynuacji jednego z największych kasowych hitów 2018 roku!

  Ciąg dalszy doskonale przyjętych „Kobiet mafii” to rozwinięcie wątków znanych z części pierwszej, powrót doborowej obsady i zastrzyk zupełnie nowej, świeżej krwi. Tym razem u boku Agnieszki Dygant, Aleksandry Popławskiej i Katarzyny Warnke pojawi się latynoamerykańska mega gwiazda Angie Cepeda, czyli niezapomniana Lucecita z serialu „Luz Maria” oraz debiutująca na dużym ekranie Aleksandra Grabowska!

  W męskiej części ekipy wystąpią: Piotr Adamczyk, znany z hitu Netflix „Dom z papieru” – Enrique Arce, Janusz Chabior, a także: Krzysztof Czeczot, Damian Kret, Patryk Pniewski, Otar Saralidze, światowej sławy kulturysta – Michał Karmowski oraz popularni raperzy Bonson i Sobota. „Kobiety mafii 2”, na podstawie scenariusza Olafa Olszewskiego i Patryka Vegi, to nie tylko festiwal akcji i moc efektów specjalnych, ale przede wszystkim potężna dawka humoru, ogromne emocje, porywające historie miłosne i pełnokrwiste bohaterki, dzięki którym w polskiej mafii naprawdę zapanują nowe porządki.

  Po przejęciu władzy nad stolicą, gang Niani (Agnieszka Dygant) przygotowuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach kraju. Będąca postrachem Warszawy grupa sprowadza do kraju tonę kolumbijskiej kokainy. Kiedy towar znika w podejrzanych okolicznościach, a kartel żąda głów, do Polski trafia śmiertelnie niebezpieczna Aida (Angie Cepeda).

  Kolumbijka znajduje sojusznika w osobie trójmiejskiego przemytnika – Mata (Piotr Adamczyk). Mafioso od dawna pragnie umocnić swoją pozycję w półświatku, ale jego plany komplikują napięte relacje ze zbuntowaną córką – Stellą (Aleksandra Grabowska). W tym samym czasie na wolność wychodzi Spuchnięta Anka (Katarzyna Warnke).

  Kochająca luksusy maniakalna zakupoholiczka cudem przeżyła więzienne piekło, po którym z trudem odnajduje się w nowej rzeczywistości. Wystarczy jednak nieoczekiwane zdarzenie, by znalazła się na celowniku ogólnopolskich mediów i z dnia na dzień stała się „mafijną celebrytką”. W tym samym czasie poza granicami, w Maroko, Siekiera (Aleksandra Popławska) przeżywa burzliwy romans z Amirem (Otar Saralidze) – bojownikiem państwa islamskiego. Kiedy mężczyzna ginie w brawurowej akcji z udziałem komandosów GROM-u, pałająca zemstą zabójczyni powraca do Polski. Ma do wypełnienia śmiercionośny plan. 


  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze (5)

  Dodaj komentarz
  Wszystkie komentarze (5) forum.gs24.pl

  Polub nas na Facebooku

  Zdjęcia ze Szczecina

  Wideo ze Szczecina

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  GS24 poleca:

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Osobowość Roku 2018 - zagłosuj już dziś!

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Mistrzowie Handlu - zgłoś swoich kandydatów

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  Hakerzy kradną dane ze smartfonów, zabezpiecz je.

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów

  SPORTOWY SUKCES ROKU | Głosowanie zakończone poznaj laureatów