Klienci nominują Mistrzów Handlu! Zobacz wyjątkowe komentarze na Facebooku!

Akcja specjalna Mistrzowie Handlu 2024
Zaufanie, wdzięczność, sympatia – to właśnie te emocje najczęściej skłaniają klientów do nominowania kandydatów do nagród w akcji Mistrzowie Handlu. Wiele zgłoszeń pojawiło się w komentarzach pod informującymi o poszczególnych kategoriach postami na Facebooku.

Grudzień to dla wielu osób miesiąc... zakupów! Dlatego też w ten przedświąteczny czas poprosiliśmy naszych Czytelników, a zarazem klientów różnych punktów handlowo-usługowych o wyróżnienie wyjątkowych sprzedawców oraz florystów. Do akcji Mistrzowie Handlu przyjmowaliśmy także zgłoszenia sklepów, kwiaciarni, salonów optycznych, jubilerów czy butików. W związku z rozwojem rynku mieszkaniowego stworzyliśmy także nową kategorię, do której zadowoleni klienci mogli nominować pośredników nieruchomości.

To właśnie opinie klientów stanowią najlepszy dowód na wyjątkowość danego miejsca czy personelu. - Każdego dnia komentarzy pod postami przybywało, a skala tego zjawiska była po prostu niewyobrażalna – przyznaje Anna Geisler, koordynatorka plebiscytu Mistrzowie Handlu. - Niezwykła była również sama treść komentarzy. Nasi Czytelnicy wypowiadali się o nominowanych osobach i miejscach w tak pozytywny, a często nawet wzruszający sposób, że nie musieliśmy się dwa razy zastanawiać, czy ta nominacja jest zasadna. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy! - dodaje.

A oto kilka wybranych postów z nominacjami z Facebooka. Kandydatów do nagród zgłaszali mieszkańcy wszystkich powiatów.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Klienci nominują Mistrzów Handlu! Zobacz wyjątkowe komentarze na Facebooku! - Głos Koszaliński

Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński