MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Kampania Uniwersytetu Szczecińskiego nagrodzona Super Team

Małgorzata Klimczak
Małgorzata Klimczak
Uniwersytet Szczeciński zajął trzecie miejsce w konkursie Genius Unversitatis 2019, organizowanym przez Wydawnictwo Perspektywy.

Nagrodzony Super Team to konkurs, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Biuro Promocji i Informacji US. Został on skierowany do studentów I i II stopnia studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych.

Celem Super Team było wyłonienie grupy, której wizerunek posłużyłyby do wsparcia kampanii rekrutacyjnej Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zdjęcia zwycięskiej ekipy studentów wykorzystano w najnowszym informatorze US i na jego wizerunku oparto kampanię rekrutacyjną.

ZOBACZ TEŻ: NOC BIOLOGÓW 2019 w Szczecinie. Fantastyczne zwierzęta... wypchane i żywe podczas Nocy Biologów [WIDEO, ZDJĘCIA]

NOC BIOLOGÓW 2019 w Szczecinie. Fantastyczne zwierzęta... wy...

VII Genius Universitatis 2019, w którym Super Team został laureatem, to konkurs dla polskich uczelni na kreatywną kampanię rekrutacyjną szkoły wyższej.

Prace w siedmiu kategoriach (reklama prasowa wspierająca rekrutację, event wspierający rekrutację, kampania w mediach społecznościowych, content marketing, rekrutacyjny serwis internetowy, video online, gadżet promocyjny) oceniała kapituła, składająca się ze specjalistów zajmujących się na co dzień marketingiem, reklamą i social media.

Uniwersytet Szczeciński rozpoczął nowy rok akademicki [ZDJĘCIA]

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński