MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Już w sobotę wielkie otwarcie Fabryki Wody w Szczecinie! Wszystko co musisz wiedzieć o otwarciu

Mariusz Parkitny
Mariusz Parkitny
Już w sobotę 1 czerwca nastąpi oficjalne otwarcie szczecińskiego aquaparku
Już w sobotę 1 czerwca nastąpi oficjalne otwarcie szczecińskiego aquaparku Fabryka Wody
Kasy biletowe zostaną otwarte w sobotę, 1 czerwca od godziny 9. Nie będzie na razie możliwości kupienia biletów przez internet.

Na ten dzień czekali od lat nie tylko szczecinianie. O godz. 9 prezydent Szczecina Piotr Krzystek otworzy Fabrykę Wody - następcę kultowej Gontynki przy ulicy 1. Maja/Sczanieckiej/Heleny. W związku z tym w weekend przygotowano wiele atrakcji.

- Animacje, pokazy, gry i zabawy - wszystko to będzie dostępne wewnątrz i na zewnątrz Fabryki Wody. Z okazji Dnia Dziecka, najmłodsi do 14. roku życia będą mogli skorzystać z atrakcji za darmo (osoby urodzone w latach 2010-2024). Pamiętajcie aby zabrać ze sobą legitymację szkolną - mówi Piotr Zieliński z Fabryki Wody.

1 i 2 czerwca obiekt będzie czynny od godziny 9 do godziny 22. Kasy aquaparku zostaną otwarte w sobotę od godz. 9. W pierwszych dniach zrezygnowano ze sprzedaży biletów przez internet. Po to, aby na kąpielisku pojawili się wszyscy, którzy kupią bilet.

- Aby nie dochodziło do sytuacji, że ktoś kupi bilet przez internet np. w Warszawie i nie przyjedzie blokując miejsce dla osoby, która mogła by skorzystać z obiektu - wyjaśnia Piotr Zieliński.

Na terenie stref biletowanych obowiązywać będą limity osób, które mogą wejść na daną strefę (związane jest to z ogólną pojemnością obiektu).

- W przypadku wypełnienia limitu, wejście poprzez bramki będzie możliwe dopiero po zwolnieniu miejsc. Prosimy to mieć na uwadze podczas planowania wizyty w czasie weekendu otwarcia - dodaje Zieliński.

Fabryka Wody w Szczecinie gotowa. Kilkanaście basenów i saun, ścianka wspinaczkowa, kręgielnia, strefy komfortu, gastronomiczne. Wszystko estetyczne, nowe i nowoczesne.

Byliśmy w Fabryce Wody. Szczeciński aquapark wygląda imponuj...

W cały obiekcie jednocześnie może przebywać 2300 osób. O ich bezpieczeństwo i komfort zadba ok. 300 pracowników (ratownicy, kasjerzy, obsługa klienta, gastronomia, osób sprzątające).

Taryfa biletowa została podzielona na poszczególne strefy obiektu. Będzie można kupić bilet na wybraną strefę bądź skorzystać z oferty łączonej. Np. bilet normalny na basen sportowy na 1,5 godziny kosztuje 30 zł, ulgowy 20 zł.

Aquapark, strefa basenów rekreacyjnych, basen sportowy, strefa zewnętrzna bilet normalny kosztuje 60 zł za 2 godziny lub 85 zł za cały dzień. Ulgowy to odpowiednio 50 zł lub 70 zł. Bilet rodzinny (2+1) to 145 zł za 2 godziny (15 zł dopłaty za każde kolejne dziecko) lub 189 zł za cały dzień (30 zł dopłaty za każde kolejne dziecko).

Aquapark to m.in. kilkanaście saun tematycznych, baseny (wewnętrzny, zewnętrzny, sportowy, infinity), rwąca rzeka, wodne place zabaw,️ jaskinie wrażeń, brodziki dla dzieci, wanny spa, zjeżdżalnie, bowling, ścianka wspinaczkowa. Drugą część obiektu tworzy edukatorium. Są tu dziesiątki doświadczeń i ciekawostek związanych z wodą.

od 7 lat
Wideo

Znaleziono ślady ptasiej grypy w Teksasie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński