II liga siatkarek. Derby dla Piasta Szczecin

(dc)
Piast Szczecin - logo
W derbowym meczu II ligi RSMS Police uległ Piastowi Szczecin 0:3 (18:25, 23:25, 18:25).

Przed meczem trudno było powiedzieć, który zespół ma większe szanse na zwycięstwo. Wygrało jednak większe doświadczenie szczecinianek. Młode policzanki były stremowane i popełniły bardzo dużo prostych błędów.

W drugim secie Piast też powinien wyraźnie wygrać, gdyż prowadził 24:19. Jednak później szczęśliwe zagrywki rozgrywającej RSMS, Fatimy Piasty, sprawiły, że zrobiło się tylko 24:23. Jednak w ostatniej akcji jedna ze środkowych bloku Piasta wygrała walkę na siatce i skierowała piłkę w wolne miejsce na połowie RSMS.