HIPOKRATES 2019 - Ważne informacje dla nominowanych

  HIPOKRATES 2019 - Ważne informacje dla nominowanych

  DM

  Aktualizacja:

  Oto kilka ważnych informacji dla kandydatów nominowanych do udziału w plebiscycie HIPOKRATES 2019.

  WAŻNE TERMINY

  • Głosowanie rozpocznie się w piątek 14 czerwca.
  • W powiatowych kategoriach plebiscytu (Lekarz Rodzinny Roku, Pediatra Roku, Stomatolog Roku, Pielęgniarka/Położna Roku, Przychodnia lub Gabinet Lekarski Roku) głosowanie będzie prowadzone w dwóch etapach.
  • Pierwszy, powiatowy etap będzie trwać od piątku 14 czerwca do piątku 12 lipca do godz. 23,.
  • Zwycięzcy z zachodniopomorskich miast i powiatów awansują do wojewódzkiego finału zachowując głosy zdobyte w pierwszym, powiatowym etapie głosowania.
  • Głosowanie w wojewódzkim finale powiatowych kategorii plebiscytu rozpocznie się we wtorek, 16 lipca o północy i będzie trwać do piątku 26 lipca do godz. 23.
  • Głosowanie we wszystkich pozostałych, wojewódzkich kategoriach plebiscytu będzie prowadzone w jednym etapie i będzie trwać od piątku 14 czerwca do piątku 26 lipca do godz. 23.

  Pełną informację o plebiscycie
  oraz aktualne wyniki głosowania
  można znaleźć pod adresem:

  www.gk24.pl/hipokrates


  KONIECZNIE PRZEŚLIJ ZDJĘCIE LUB LOGO!

  Na liście wyników głosowania, przy imieniu i nazwisku kandydata lub przy nazwie gabinetu lekarskiego/przychodni/szpitala może być umieszczone zdjęcie lub logo. To bardzo ważne! Dzięki temu można zdobyć więcej głosów, bo osoby chcące oddać głos łatwiej rozpoznają i wyszukują swoich faworytów.

  KLIKNIJ i prześlij zdjęcie


  ROZSZERZONA PREZENTACJA KANDYDATA

  Klikając na kandydata na liście wyników głosowania można przejść do prezentacji kandydata. Poza podstawowymi informacjami możne się na niej znaleźć wiele informacji. Ta prezentacja zależy od Ciebie! Możesz tam umieścić linki do strony internetowej i strony lub profilu na Facebooku, podać kontaktowy numer telefonu dla pacjentów, możesz też dodać więcej zdjęć i rozszerzony opis. Dzięki temu można się pełniej zaprezentować głosującym i ułatwić im kontakt.

  To znakomita, bezpłatna promocja! W czasie trwania plebiscytu prezentacje kandydatów odwiedzają tysiące internautów.

  KLIKNIJ i edytuj swoją prezentację


  JAK ZDOBYWAĆ GŁOSY

  Przede wszystkim o nominacji i udziale w plebiscycie warto poinformować rodzinę i znajomych. Z pewnością chętnie oddadzą głosy. Można wysłać im pocztą elektroniczną lub za pomocą komunikatora link do artykułu z wynikami głosowania.

  W SERWISIE FACEBOOK

  Najlepsza i najskuteczniejsza jest aktywność w serwisie Facebook. Dzięki niej można zdobyć bardzo dużo głosów w krótkim czasie.

  Po rozpoczęciu głosowania na Facebooku warto:
  • opublikować na profilu lub fanpage'u post związany z udziałem w plebiscycie. Warto podziękować w nim pacjentom za nominację oraz zamieścić w nim instrukcję głosowania.
  • opublikowany post z pewnością szybko zyska wiele lajków i komentarzy. Warto dziękować za gratulacje i lajkować komentarze. Dzięki temu post wyświetli się u większej liczby osób
  • na czas trwania plebiscytu można też zmienić tło na profilu lub fanpage'u
  • warto publikować na Facebooku posty związane z plebiscytem np. dziękując za oddane głosy
  • można też udostępniać posty o plebiscycie, które będą publikowane na fanpage'u Głosu Koszalińskiego i Głosu Szczecińskiego
  • na Facebooku można też utworzyć wydarzenie związane z udziałem w plebiscycie i zaprosić do niego znajomych lub fanów. To jedyny sposób, aby poinformować wszystkich o głosowaniu.


  MATERIAŁY PROMOCYJNE DLA KANDYDATÓW

  Bezpłatne materiały promocyjne można zamówić wypełniając formularz - KLIKNIJ i wypełnij.

  PUBLIKACJE W GAZECIE I W INTERNECIE

  Liderów rankingów będziemy prezentować w internecie w serwisach www.gk24.pl, www.gs24.pl oraz www.naszemiasto.pl, na naszych fanpage'ach na Facebooku oraz w gazecie.

  MOŻESZ PRZESŁAĆ WIADOMOŚĆ DO GŁOSUJĄCYCH

  W czasie trwania głosowania do osób, które oddają głosy, trafiają SMS-y informujące o przebiegu plebiscytu. Przypominają one np. o tym, kiedy kończy się głosowanie, informują, na którym miejscu jest osoba, na którą oddano głos, a także o publikacjach związanych z plebiscytem.

  Za naszym pośrednictwem każda nominowana osoba może bezpłatnie przesłać wiadomość do wszystkich, którzy oddali na nią głosy. W sprawie wysłania takiej wiadomości skontaktuj się telefonicznie dzwoniąc pod podany poniżej numer lub wysyłając e-mail na podany poniżej adres.

  Informacji o akcji udziela Paweł Flak - tel. 697770104 (pon.-pt. w godz. 11-15), e-mail: pawel.flak@polskapress.pl
  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  GS24 poleca:

  #zostańwdomu i czytaj gazetę online TAŃSZĄ O POŁOWĘ!

  #zostańwdomu i czytaj gazetę online TAŃSZĄ O POŁOWĘ!

  POKAŻ TALENT! - zagłosuj w naszej akcji

  POKAŻ TALENT! - zagłosuj w naszej akcji

  Odkrywamy Fotograficzne Talenty - zobacz galerię liderów!

  Odkrywamy Fotograficzne Talenty - zobacz galerię liderów!

  KOBIECA TWARZ POMORZA - trwa głosowanie

  KOBIECA TWARZ POMORZA - trwa głosowanie