Flota wygrywa kolejny sparing i testuje pięciu anonimów

Piotr Kieruzel, tylko tego strzelca bramki dla Floty znamy. Drugim jest tajemniczy obcokrajowiec. WB/archiwum
Szósty sparing Wyspiarzy i piąte zwycięstwo. Wprawdzie Flota pokonała 2:0 występującą dwie klasy niżej Drawę Drawsko Pomorskie, ale na nieco ponad miesiąc przed rozpoczęciem rundy wiosennej w Świnoujściu powiewa optymizmem.

Flota prowadzenie objęła trzy minuty po przerwie. Marek Niewiada precyzyjnie zagrał do testowanego obcokrajowca, a ten pokonała bramkarza Drawy w sytuacji sam na sam przerzucając nad nim piłkę.

Trzy minuty później po krótko rozegranym rzucie wolnym Piotr Kieruzel mocnym uderzeniem ustalił rezultat.

W 85. minucie Grzegorz Gicewicz z Drawy zmarnował rzut karny.

Flota testowała aż pół tuzina zawodników, pięciu z nich pojawiło się na boisku dopiero po przerwie. W pierwszym składzie wyszedł jedynie Jakub Pułka z Wisły Kraków, sprawdzany w Świnoujściu od tygodnia. Personaliów pozostałych zawodników klub nie podaje.

W następną sobotę Wyspiarze zagrają u siebie w południe z Gryfem Kamień Pomorski.

Flota Świnoujście - Drawa Drawsko Pom. 2:0 (0:0)
Bramki: zawodnik testowany (48), Kieruzel (51).
Flota: Brljak (70 Kosiorek) - Mokwa (46 Niewiada), Stasiak (46 Zalepa), Gusočenko (60 zawodnik testowany), Jasiński - Grzelak (46 zawodnik testowany), Sołowiej (46 zawodnik testowany), Pułka (46 Arifović), Kieruzel, Kolendowicz (46 Śpiączka) - zawodnik testowany (zawodnik testowany).