Flota Świnoujście wygrywa i kontynuuje dobrą passę

Krzysztof Bodziony zdobył dla Floty drugą bramkę w Legnicy.
Krzysztof Bodziony zdobył dla Floty drugą bramkę w Legnicy. Andrzej Szkocki
Piłkarze Floty Świnoujście pokonali 2:1 Miedź Legnica. To trzecie z rzędu zwycięstwo Wyspiarzy w trzecim oficjalnym meczu w tym sezonie.

Wynik otworzył w 14. minucie Charles Nwaogu, który wykorzystał dośrodkowanie Mateusza Września i z bliska skierował piłkę do bramki. Kwadrans później we własnym polu karnym Mariusz Zasada sfaulował Sebastiana Zalepę. Jedenastkę na bramkę zamienił Krzysztof Bodziony.

W drugiej połowie zamiast huraganowych ataków Miedzi oglądaliśmy spokojną grę w środku pola. W całym spotkaniu gospodarze oddali jeden celny strzał, po którym bramkę, już w doliczonym czasie gry, zdobył Mateusz Szczepaniak.

Miedź Legnica - Flota Świnoujście 1:2 (0:2)

Bramki: Szczepaniak (90+3) - Nwaogu (14), Bodziony (29-karny).

Miedź: Ptak - Bartczak, Mowlik, Tanżyna, Zasada, Kasperkiewicz, Łuszkiewicz (46 Garuch), Madejski (71 Zakrzewski), Szczepaniak, Fedyna (62 Cierpka), Grzegorzewski.

Flota: Gąsiński - Jasiński, Kieruzel, Zalepa, Opałacz, Wrzesień, Niewiada, Szałek (76 Nnamani), Grzelak, Bodziony, Nwaogu (85 Śpiączka).