Flota pokonała Odrę

prz, 21 lipca 2004 r.
W sparingowym spotkaniu rozegranym w Mieszkowicach, świnoujska Flota pokonała 4:3 beniaminka III ligi Odrę Chojna.

Obydwie drużyny przygotowują się do rozgrywek III ligi, które zostaną zainaugurowane za dwa i pół tygodnia. Flota przebywa na obozie przygotowawczym w Mieszkowicach, natomiast Odrę czeka jeszcze mecz Pucharu Polski z Polonią Słubice w najbliższą sobotę.

Jak powiedział nam Leszek Zakrzewski, kierownik Floty mecz stał na niezłym poziomie, a obydwa zespoły potraktowały sparing poważnie.

W pierwszej połowie górą był beniaminek z Chojny. Po strzale Piotra Michalskiego Odra objęła prowadzenie w 1. minucie. Po dwudziestu minutach było już 3:1, a kolejne trafienia zanotował Michalski. Flota odpowiedziała bramkami Andrzeja Miązka oraz Krzysztofa Mikuły. Po zmianie stron skuteczniejsi byli świnoujścianie. Kolejne bramki dołożyli Waldemar Broniecki i ponownie Mikuła.