Dariusz Wdowczyk: "Gra wygląda nieźle, ale nie wygrywamy" [wideo]

Trener Pogoni, Dariusz Wdowczyk.
Trener Pogoni, Dariusz Wdowczyk. Andrzej Szkocki
- Żegnamy się z pucharem. Koncentrujemy się na lidze, chociaż tego nie zakładałem - przyznał trener Portowców Dariusz Wdowczyk po przegranym 1:3 meczu z Zawiszą Bydgoszcz.

Dariusz Wdowczyk, trener Pogoni Szczecin:

Gratulacje dla Zawiszy. Żegnamy się z pucharem. Koncentrujemy się na lidze, chociaz tego nie zakładałem. Mecz się źle zaczął dla nas. Niestety, na drugą bramkę nie zapracowaliśmy, piłka nie chciała wpaść. Trzecia bramka dla rywala zakończyła mecz. Daliśmy się zepchnąć do obrony. Nie funkcjonwało to tak, jak sobie zakładałem, stąd zmiany po przerwie. Gramy tylko w lidze, ale przed nami trudne mecze. Gra wygląda nieźle, ale nie zdobywamy punktów, czy nie wygrywamy. Mamy co analizować.

Ryszard Tarasiewicz, trener Zawiszy Bydgoszcz:

Mecz bardzo się ułożył, szybko zdobyliśmy bramki.Gra się skomplikowała po stracie. Przypuszczaliśmy, że Pogoń będzie atakować. Staraliśmy się bronić, czekaliśmy na kontry. Wiedzielismy, że trzecia bramka uspokoi mecz. Mieliśmy trudne momenty w drugiej połowie. Pogoń goniła wynik. Traktujemy puchar jako poważne rozgrywki.