Bohater Floty wrócił w wielkim stylu. Olszar dał zwycięstwo z Dolcanem!

Sebastian Olszar zaliczył swój drugi "debiut" we Flocie.
Sebastian Olszar zaliczył swój drugi "debiut" we Flocie. Sebastian Wołosz/archiwum
Flota Świnoujście pokonała 2:1 Dolcan Ząbki. Zwycięską bramkę dla Wyspiarzy zdobył w końcówce spotkania Sebastian Olszar.

Flota Świnoujście - Dolcan Ząbki 2:1 (1:0)
Bramki: Hosek (40), Olszar (89) - Tarnowski (62).
Flota: Brljak - Jasinski (79 Zalepa), Kieruzel, Gusocenko, Mokwa, Grzelak, Niewiada, Sołowiej, Kolendowicz (69 Arifović), Hosek (83 Olszar), Śpiączka.

Olszar zaliczył świetny powrót do Floty. W poprzednim sezonie był gwiazdą zespołu i czołowym strzelcem, jednak latem odszedł do Termaliki Nieciecza. Tam głównie leczył kontuzje i postanowił wrócić do Floty.

W meczu z Dolcanem zagrał po raz pierwszy od wielu miesięcy. Na boisku pojawił się w 83. minucie, w miejsce strzelca pierwszej bramki, Petra Hoska. Sześć minut później w sytuacji sam na sam pokonał Rafał Leszczyńskiego, bramkarza Dolcanu, mającego na koncie powołania do reprezentacji Polski.

Dzięki tej wygranej Flota oddaliła się od strefy spadkowej.