Bezinwazyjna terapia tlenowa. Dotleń się na zdrowie

Reklama - AX CONCEPT ŁUKASZ GRAB JACEK GOLDSTROM
Normobaria, to właśnie za tym słowem kryje się nieinwazyjna terapia tlenem. Jak przekonują właściciele działalności - osoby decydujące się na usługę zyskują polepszenie ogólnego stanu zdrowia dzięki namnażaniu komórek macierzystych. To jednak nie jedyne zastosowanie innowacyjnej metody.

Terapia jest bezinwazyjna i w zasadzie… przyjemna. Polega na wejściu do przestronnego pomieszczenia na określony czas – najczęściej 2 godziny i oddychaniu odżywczym powietrzem. Odżywczym, bo jego wartościowe produkty w komorze to ok. 40% tlenu, 2% dwutlenku węgla i 0,5% wodoru, oraz podwyższone ciśnienie do 1500 hPA. Wszystkie te elementy wspólnie wpływają na spowolnienie procesów starzenia się organizmu, a także na poprawę ogólną stanu zdrowia.

Podczas sesji można czytać książkę, przeglądać media społecznościowe, a nawet wstać, by rozprostować nogi. - Z miesiąca na miesiąc mamy coraz więcej zadowolonych klientów, którzy polecają Normobarię swoim znajomym i rodzinie – wyznaje manager AX MED Normobaria Małgorzata Kowalczyk. – Działamy w Szczecinie już od przeszło roku, ale zauważamy, że przyjeżdżają do nas osoby spod miasta.

Firma oferuje atrakcyjne ceny oraz możliwość korzystania z karnetu na terapię jednocześnie przez więcej niż jedną osobę. Karnety są bezterminowe. Do tego stali klienci mogą liczyć na dodatkowe rabaty.

- Z komory może skorzystać każdy z wyjątkiem osób będących po przeszczepach, wiek nie jest przeszkodą – objaśnia Małgorzata Kowalczyk. - Dzieci niepełnosprawne, posiadające orzeczenie lekarskie, oraz dzieci do lat 6 korzystają u nas bezpłatnie. Pracujemy 7 dni w tygodniu, dostępne są różne godziny sesji, również nocne.

A jak wygląda sama komora? Otóż jest to przestronne pomieszczenie z 19 miejscami siedzącym. W komorze głównej znajduje się 15 wygodnych foteli, a dla osób bardziej wymagających lub chcących się zrelaksować w odosobnieniu jest dostępna część VIP z komfortowymi, skórzanymi fotelami i możliwością masażu. Podczas sesji jest serwowana woda REDOX, która eliminuje z organizmu wolne rodniki i działa odkwaszająco.

- Tlenoterapia w Normobarii nie działa punktowo, oddziałuje na cały organizm – wyjaśnia Małgorzata Kowalczyk - Wpływa na leczenie wielu schorzeń, poprawia odporność organizmu i przynosi pozytywne rezultaty m.in. przy stanach zapalnych, pobudza też regenerację nabłonków i działa stymulująco na komórki skóry. Do tego znacząco zmniejsza obrzęk uszkodzonych tkanek i zwiększa aktywność osteoblastów i osteoklastów - komórek odpowiedzialnych za zdrowie kości. Z terapii często korzystają sportowcy i osoby aktywne, ponieważ zwiększona ilość tlenu w hemoglobinie poprawia wydolność fizyczną i wydajność organizmu, a także wpływa na stan psychiczny organizmu poprzez wzrost poziomu endorfin.

Komora Normobaryczna znajduje się w Szczecinie przy ul. Modrej 69. Można dotrzeć do niej komunikacją miejską. Na osoby zmotoryzowane czeka duży parking.

AX MED Normobaria

ul. Modra 69,
71-899 Szczecin
tel. 509 663 663
[email protected]
www.normobariaszczecin.pl
Fb/AX MED Normobaria Szczecin

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wideo
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński