Bartosz Błażejczyk ze Świnoujścia młodzieżowym mistrzem Polski w taekwondo olimpijskim

ha
Od lewej Wiktor Szornak, Żaneta Chuchro i Bartosz Błażejczyk.
Od lewej Wiktor Szornak, Żaneta Chuchro i Bartosz Błażejczyk. Fot. ULKWS Pomorze
Oprócz Bartosza, medale wywalczyli również Żaneta Chuchro i Wiktor Szornak. Oboje brązowe. Wszyscy są zawodnikami ULKSW Pomorze Świnoujście.

Bartosz Błażejczyk został Młodzieżowym Mistrzem Polski U 21. Tytuł wywalczył na zawodach w Łodzi.

Po dwóch eliminacjach do finałów zakwalifikowała się piątka zawodników ULKWS Pomorze Świnoujście. Rywalizowali z ponad 100 zawodnikami z 40 klubów z Polski. Mateusz Winnicki i Konrad Białkowski zostali sklasyfikowani poza podium. Drużynowo Pomorze zajęło piąte miejsce.

- Warto dodać, że wychowanka naszego klubu Jagoda Kopińska reprezentująca obecnie barwy AZS Olsztyn zdobyła brązowy medal - mówi Sławomir Błażejczyk, trener ULKWS Pomorze Świnoujście.