Adriana Słowik

Adriana Słowik

Kierownik redakcji Telemagazyn.plTelemagazynWarszawa

18 materiałów

Już od 7 lat zajmuję się szeroko pojętą rozrywką, a program tv nie ma przede mną żadnych tajemnic. Jestem autorką tekstów o tematyce serialowej i show-biznesowej. W lutym 2022 r. objęłam stanowisko kierownika redakcji serwisu Telemagazyn.pl. Obecnie zajmuję się przede wszystkim efektywnym zarządzaniem podległym zespołem, ale pisanie wciąż jest mi bliskie. Codziennie dbam o to, aby dostarczyć czytelnikom atrakcyjnych i interesujących treści. 

Rozmowy z ludźmi to mój konik, a wywiady z aktorami oraz uczestnikami popularnych programów rozrywkowych są dla mnie przyjemnością. Oto niektóre z nich:

Sporo uwagi w mojej pracy poświęcam także kultowym filmom i serialom z okresu PRL oraz ich gwiazdom, a także tureckim serialom, bo polscy widzowie kochają produkcje znad Bosforu. 

W latach 2018-2019 realizowałam nietypowe wywiady z gwiazdami, jakich w Polsce jeszcze nie było. W programie "MiauCzat" oprócz znanych osób, występowała gromada kociaków.

Zobacz odcinek z udziałem Roksany Węgiel.

Jestem absolwentką Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza-Modrzewskiego na kierunku komunikacja społeczna i dziennikarstwo. Pierwsze dziennikarskie doświadczenie zdobywałam właśnie w mieście Kraka, jako współpracowniczka portalu LoveKraków.pl, TVP Kraków oraz RMF FM.

Z Polska Press Grupą jestem związana od 2015 roku.

Jeśli masz temat, napisz do mnie: adriana.slowik@polskapress.pl

 

Rozwiń opis

Dodaj ogłoszenie