Arkonia Szczecin pokonała WTS Bytom. Drugi mecz bardzo wyrównany

(an)
Arkonia pozostaje w grze o medale.
Arkonia pozostaje w grze o medale. archiwum
Piłkarze wodni Arkonii Szczecin wygrali dwumecz z WTS Bytom 14:7 i 11:10.

Pierwszy mecz wyrównany był tylko na początku. W trzeciej kwarcie szczecinianie wyszli na kilkubramkowe prowadzenie i do końca kontrolowali spotkania kontrolowali wynik. Szansę ogrania się w ostatniej odsłonie otrzymali juniorzy.

Drugie spotkanie okazało się bardziej wyrównane. Walka toczyła się gol za gol a decydująca bramka na miarę zwycięstwa padła w ostatniej kwarcie meczu. Dzięki zwycięstwu nasi zawodnicy nadal liczą się w walce o medale.

Arkonia Szczecin - WTS Bytom 14:7 (3:2, 2:1, 6:2, 3:2) i 11:10 (2:3, 4:2, 2:3, 3:2)