Anioły z Torunia nie miały czego szukać w porcie Armady Szczecin

Armada Szczecin jest blisko wywalczenia atutu boiska przed play-offami.
Armada Szczecin jest blisko wywalczenia atutu boiska przed play-offami. Andrzej Szkocki
II liga futbolu amerykańskiego. Armada Szczecin odniosła siódme zwycięstwo w grupie zachodniej. Nie tak wysokie, jak w kilku poprzednich występach, ale pewne.

Gracze Armady przed spotkaniem mieli dwa zadania: wygrać (i najlepiej zachować czyste konto w małych punktach) i dobrze pokazać się przed nowym sponsorem klubu (WestMar Hydraulics). - Nikogo nie lekceważymy, ale jak zagramy na swoim poziomie, to powinniśmy wygrać - mówił przed meczem Tomasz Leszczyński, menedżer zespołu. Szczecinianie swoje zadania wypełnili bardzo dobrze. Może i kibice liczyli na kolejny pogrom i po pierwszej kwarcie na niego się zanosiło (13:0), ale Anioły z Torunia też pokazały ambicję w obronie. Mieli spore problemy z defensywą Armady, ale próbowali odpowiedzieć tym samym.

W trzeciej kwarcie szczecinianie zaliczyli kolejne punkty. Prowadzili 20:0 i taki wynik pozostał do końca. TO czwarty mecz z rzędu bez straconych punktów.