MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Akademia Malucha JAGÓDKA – najlepszy start dla każdego malucha

red.
mat. prasowe
Akademia Malucha JAGÓDKA na Bezrzeczu w Szczecinie to miejsce, które zmienia spojrzenia na początki edukacji najmłodszych. Placówka oferuje całe spektrum zajęć dla najmłodszych. Od tych ruchowo- tanecznych, aż po te językowe. W dodatku to wszystko w cenie czesnego. O szczegółach opowiedziała nam Aleksandra Furmańska.

Jaka jest historia Jagódki?

- Akademia malucha Jagódka na Bezrzeczu w Szczecinie działa już od przeszło 7 lat, ale nasza przygoda z Akademią rozpoczęła się w tym roku. Zdecydowaliśmy się na prowadzenie przedszkola i żłobka, ponieważ nasze działania zawodowe związane są mocno z dziećmi. Praca z maluchami jest dla nas codziennością. Nasze doświadczenia i działania uzupełniają się z ofertą Jagódki, a to przekłada się na rozwój obu stron. Ponadto lubimy pracować blisko domu i podejmować nowe wyzwania.

Podobno Wasza córka też jest uczennicą Akademii?

To chyba najlepsza reklama (uśmiech).

- Dokładnie tak. W Akademii Malucha Jagódka uczy się też nasza córka. Do tego całą palcówkę znamy od samego początku, kiedy nawiązywaliśmy współpracę z przedszkolem i żłobkiem. Dla naszej córeczki, kierowaliśmy się tym, czym kieruje się każdy rodzic wybierając odpowiednie miejsce edukacji i spędzania czasu. Szukaliśmy wspaniałej opieki, kreatywnych zajęć, kompleksowej oferty czy też opieki dietetyka oraz odpowiedniej czystości. Jako mama przykładam ogromną wagę do tego, aby dzieci jadły zdrowo, aby dieta była dobrze zbilansowana. Jagódka nigdy mnie nie zawiodła pod tym względem. Placówka od lat współpracuje z panią Zuzanną Kłos dietetyczką dziecięcą.

W takim razie, co obecnie rodzice znajdą w ofercie Jagódki?

- Oferta jest bardzo bogata. Zacznijmy od zajęć The Little Gym, następnie mogę wymienić: wsparcie dietetyka, zajęcia Drużyna Kangura, czyli przedszkoliadę, język angielski (3-5 razy w tyg. w zależności od grupy), rytmikę, gdzie gramy na pianinie i logorytmikę. Są też zajęcia „Pani Przyroda”, tańce prowadzone przez Szkołę Royal Dance i wiele więcej. Gdybym chciała wymienić wszystko pewnie zabrakłoby nam miejsca na stronie (uśmiech). Dodam, że to wszystko w ramach czesnego. Ponadto współpracujemy z Fabryką Terapii, co daje nam możliwość dobrania odpowiednich metod i środków dla dzieci, które potrzebują większego wsparcia.

Czy, któreś z zajęć z tej imponującej listy przyciąga uwagę rodziców i dzieci bardziej?

- Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Niemniej jednak uważam, że jednym z największych atutów naszej placówki są zajęcia w The Little Gym, które dzieci mają dwa razy w tygodniu. Tutaj marka sama się borni. Podobnie jest ze współpracą z Fabryką Terapii, gdzie również mamy do czynienia z najlepszą jakością usług. Myślę, że z racji tego, iż jeżyk angielski należy traktować jak nowożytny jeżyk to wielu rodziców stawia właśnie na to. Do tego organizujemy też opiekę wakacyjną

Wiemy, czego Pani szukała w ofercie placówek, szukając tej właściwej dla córki. A jak jest z Waszymi klientami? Co cenią najbardziej?

- Myślę, że wszystko. Jeżeli nawet najmniejszy drobiazg zaczyna zawodzić ma to wpływ na całą resztę, jak w każdej konstrukcji. Jestem przekonana, że wielu rodziców docenia, że za sterem placówki mamy najlepszego dyrektora na świecie. Pani dyrektor Iwona Pietruska jest z tych niezastąpionych.

Czy planują Państwo poszerzyć swoją działalność w przyszłości?

- Oj nie. Chcemy, aby nasze placówki cieszyły się zaufaniem klientów i pacjentów przez wiele lat, a to wymaga zaangażowania i dopilnowania. Nasza oferta jest już kompletna.

Wiemy, że mają Państwo na swoim koncie sporo wyróżnień, które jest tym najcenniejszym?

- Za dużo tego (uśmiech). Pozostaniemy skromni i powiemy tylko, że największe wyróżnienie dla nas to zaufanie społeczne.

Organizujemy opiekę wakacyjną, która cieszy się ogromnym zaufaniem i dla wielu Rodziców jest doskonałym wyjściem.

Dane kontaktowe:
Tel. 575 064 222
Adres. Akademia Malucha Jagódka ul. Koralowa 64x, 71-220 Bezrzecze, Polska
Strona www.https://bezrzecze.jagodka.edu.pl/

od 7 lat
Wideo

Jak politycy typują wyniki polskiej reprezentacji?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński