MKTG SR - pasek na kartach artykułów

36. spotkanie Europejskiego Towarzystwa Onkologii Narządów Ruchu w Szczecinie

Celem Kongresu EMSOS w Szczecinie było poszerzenie wiedzy na temat onkologii narządów ruchu wśród chirurgów i pracowników służby zdrowia z Europy i innych kontynentów
Celem Kongresu EMSOS w Szczecinie było poszerzenie wiedzy na temat onkologii narządów ruchu wśród chirurgów i pracowników służby zdrowia z Europy i innych kontynentów https://www.emsos2024.pl/
Od środy do piątku odbywało się w Szczecinie 36. Spotkanie Europejskiego Towarzystwa Onkologii Narządów Ruchu połączone z 24. Spotkaniem Grupy Zawodów Medycznych.

Celem Kongresu EMSOS w Szczecinie było poszerzenie wiedzy na temat onkologii narządów ruchu wśród chirurgów i pracowników służby zdrowia z Europy i innych kontynentów. Ponieważ ortopedia onkologiczna jest stale rozwijającą się dziedziną, sympozjum było doskonałą okazją do przedstawienia i omówienia najnowszych odkryć naukowych, wytycznych klinicznych i aspektów praktycznych uzupełnionych o studia przypadków i warsztaty - to dlatego organizatorzy zaprosili na obrady również studentów uczelni medycznych.

Tematyka sympozjum obejmowała m.in.: aktualne wytyczne diagnostyczne i terapeutyczne w mięsakach kości i tkanek miękkich, nowości w leczeniu systemowym mięsaków tkanek miękkich i kości u dzieci i dorosłych, rolę hipertermii w leczeniu mięsaków tkanek miękkich, narzędzia prognostyczne w mięsakach tkanek miękkich, patologię nowotworów kości i tkanek miękkich – nowe narzędzia diagnostyczne czy postępowanie w chorobie przerzutowej kości u dzieci i dorosłych a także leczenie zakażeń w onkologii narządów ruchu.

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Jakie gwiazdy wystąpią w Paryżu?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński