3,3 mln zł z rządu na lokalne drogi. Zobacz, gdzie będą...

  3,3 mln zł z rządu na lokalne drogi. Zobacz, gdzie będą remonty

  Marek Rudnicki

  Głos Szczeciński

  Głos Szczeciński

  3,3 mln zł z rządu na lokalne drogi. Zobacz, gdzie będą remonty
  Powiat choszczeński oraz gminy Przybiernów i Dziwnów otrzymały 3mln 329 tys. zł z "Programu rozwoju gminnej i powiatowej infrastruktury drogowej na lata 2016-2019".
  3,3 mln zł z rządu na lokalne drogi. Zobacz, gdzie będą remonty
  - Dzięki dofinansowaniu z rządowego programu zostaną wyremontowane te drogi, które zdaniem władz lokalnych są bardzo ważne – podkreśla Tomasz Hinc, wojewoda zachodniopomorski - Zwiększy się nie tylko komfort poruszania się po tych drogach, ale przede wszystkim poprawi się bezpieczeństwo wszystkich, którzy z nich korzystają.

  W powiecie choszczeńskim zostaną przebudowane drogi powiatowe nr 1767Z i 2201Z w miejscowości Sławęcin wraz z budową kanalizacji deszczowej. Dofinansowanie w ramach rządowego programu wynosi 1 mln 898 tys. 241 zł, a całość inwestycji to kwota 4 mln 368 729 tys. zł.

  W gminie Przybiernów przebudowane zostaną dwie ulice: Jagiełły i Krzywoustego. Dofinansowanie środkami z budżetu państwa to 739 tys. 391 zł, a całkowita kwota inwestycji to 1 mln 504 tys. zł.

  Gmina Dziwnów w ramach programu otrzyma 697 tys. 545 zł na przebudowę ulic Kamieńskiej i Zaułek wraz z infrastrukturą towarzyszącą w miejscowości Dziwnówek. Całość inwestycji to 1 mln 517 tys. 324 zł.  Sprawdź swoje motoryzacyjne IQ! QUIZ dla autoznawców

  Zobacz także: Autostrady, bramki, systemy płatności - jak ominąć korki?

  Czytaj treści premium w Głosie Szczecińskim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  PREMIERY

  SAMOCHODY UŻYWANE

  PRZEPISY

  PORADY