Zwycięstwo Pogoni'04 Szczecin

dc
Bardzo cenne zwycięstwo odnieśli futsaliści Pogoni'04 Szczecin w rozgrywkach ekstraklasy futsalu. Pokonali w Rudzie Śląskiej miejscową Gwiazdę 4:2.

Gwiazda otwierała strefę spadkową, więc dla nie mającej jeszcze zapewnionego utrzymania się Pogoni'04 nawet remis byłby dobry. Szczecinianie zagrali bardzo ostrożnie i zgarnęli pełną pulę.

Do przerwy było 0:0, na pięć minut przed końcem 1:1, ale w końcówce gospodarze odkryli się, popełnili błędy i nasz zespół wygrał 4:2. Bohaterem meczu był Michał Kubik - strzelec trzech goli.

W tabeli Pogoń'04 zajmuje szóste miejsce. Nad strefą spadkową ma osiem punktów przewagi.