Zobacz kuriozalną bramkę zdobytą przez Cracovię

Marcin Cabaj (z piłką) popełnił kuriozalny błąd w derbowym meczu z Cracovią.
Marcin Cabaj (z piłką) popełnił kuriozalny błąd w derbowym meczu z Cracovią. archiwum
W 32. kolejce I ligi nie zabrakło emocji, ale i kontrowersji. Obu tych elementów piłkarskiego widowiska nie zabrakło w Nowym Sączu, gdzie Sandecja przegrała 1:2 z Cracovią, która jest jednym z rywali Floty Świnoujście do awansu.

Od 16. minuty w tym meczu prowadzili gospodarze, dzięki samobójczemu trafieniu Mateusza Żytko. Pasy do wyrównania doprowadzili cztery minuty później po strzale Bartłomieja Dudzica.

Potem długo goście nie mogli zdobyć zwycięskiej bramki. Wyręczył ich w tym ... były gracz Cracovii. Golkiper Sandecji Marcin Cabaj, który spędził dziewięć sezonów w zespole z Krakowa, przepuścił lekkie podanie od Marcina Makucha i dzięki temu goście zdobyli zwycięską bramkę. Sytuację można zobaczyć na poniższym filmiku:

Trzy punkty zdobyte w Nowym Sączu pozwoliły Cracovii wyprzedzić Flotę i wskoczyć na trzecie miejsce w tabeli.