MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Zaginęła 16-letnia Monika ze Szczecina. Została porwana?

mp
Nie mamy jeszcze zgody na publikację wizerunku, decyzja powinna zapaść na dniach
Nie mamy jeszcze zgody na publikację wizerunku, decyzja powinna zapaść na dniach
Policja bada okoliczności zaginięcia 16-letniej Moniki ze Szczecina. Zostawiła list, że wyjeżdża z koleżankami za granicę do pracy. Tam słuch o niej zaginął.

Prywatny detektyw wynajęty przez rodzinę uważa, że dziewczyna mogła zostać porwana. Policja nie potwierdza tych informacji.

Oto co udało nam się ustalić. Monika mieszka w prawobrzeżnej części Szczecina. Z domu wyszła kilka dni temu. Zostawiła list. Napisała w nim, że wraz z dwoma pełnoletnimi koleżankami jedzie za granicę do pracy i do szkoły.

Autorem listu jest Monika. Nic nie wskazuje na to, że ktoś ją zmusił do napisania go.

Obiecała, że jak się urządzi, to ściągnie mamę do siebie. Podała nazwiska koleżanek z którymi wyjeżdża. Policjanci dotarli do ich rodzin. Dziewcząt nie ma. Gdzieś podobno wyjechały. W święta siostra Moniki zawiadomiła policję. Przekazała list i zdjęcia siostry do publikacji. Decyzja o publikacji zdjęć może zapaść jeszcze w tym tygodniu.

- Nasze ustalenia wskazują, że została uprowadzona w celu wywiezienia do pracy na zachodzie - twierdzi Jacek Orzechowski, prywatny detektyw.

Policja nie potwierdza tej informacji.

- Prowadzimy postępowanie w sprawie zaginięcia nieletniej dziewczyny. Zawiadomienie złożyła rodzina - mówi asp. Przemysław Kimon z zachodniopomorskiej policji.

Czytaj e-wydanie »

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na gs24.pl Głos Szczeciński