Wysokie zwycięstwo Spójni Stargard

Archiwum
Koszykarze drugoligowej Spójni Stargard pokonali dzisiaj na swoim parkiecie MKKS Rybnik 98:54.

Stargardzianie od początku meczu narzucili swój styl gry, mocna obrona przynosiła przechwyty i skuteczne kontrataki. Spójnia prowadziła 11:2, 35:15 i 44:27. W drugiej połowie jeszcze bardziej przycisnęła rywala pozwalając mu w trzeciej i czwartej kwarcie rzucić tylko 20 punktów.

Spójnia utrzymała pierwsze miejsce w tabeli grupy B II ligi.
Punkty w stargardzkim zespole zdobyli: Soczewski 21, Koszuta 13, Mazur 13, Polowy 12, Trypuć 11, Zarzeczny 11, Grzegorzewski 7, Terlikowski 5, Koziorowicz 3, Grudziński 2.