Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Sołectwo Ochotnica Górna (część): Osiedla Białówka, Czepiele, Mostkowe, Studzionki, Szpuntówka, Ustrzyk, Furcówka, Forendówki, Holina, Bartoszówka
Pokaż więcej
Robert Józef Królczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
103
(42,56%)
Tomasz Jan Filas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
99
(40,91%)
Mateusz Paweł Chlebek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
40
(16,53%)
Okręg 2
Sołectwo Ochotnica Górna (część): Osiedla Zawady, Iwanki, Kopcówka, Jaszcze, Puchry, Stasichy
Pokaż więcej
Stanisław Giemzik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
116
(47,93%)
Andrzej Piotr Runger
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
126
(52,07%)
Okręg 3
Sołectwo Ochotnica Górna (część): Osiedla Czajki, Bielskie, Błaszczaki, Polaki, Szlagi, Jamne
Pokaż więcej
Bogdan Robert Wygrecki
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
79
(27,05%)
Bożena Kuziel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
213
(72,95%)
Okręg 4
Sołectwo Ochotnica Górna (część): Osiedla Posadowskie, Jurkowski Potok, Piszczkówka, Sikory, Marciny, Gronie, Gabrysie, Majdówka, Czuby
Pokaż więcej
Andrzej Sikora
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
107
(39,48%)
Stanisław Faltyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
127
(46,86%)
Józefa Ludwin
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
37
(13,65%)
Okręg 5
Sołectwo Ochotnica Dolna (część): Osiedla Skrodne, Kapłony, Rusnaki, Kwaleńce, Kudowe, Hologówka
Pokaż więcej
Wojciech Józef Chlipała
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
132
(47,65%)
Barbara Elżbieta Udziela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
145
(52,35%)
Okręg 6
Sołectwo Ochotnica Dolna (część): Osiedla Gorcowe, Dutkówka, Tarchały, Dłubacze, Nogawki
Pokaż więcej
Stefan Andrzej Nogawka
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(18,63%)
Maria Anna Głód
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
155
(58,94%)
Irena Wioletta Tarchała
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
59
(22,43%)
Okręg 7
Sołectwo Ochotnica Dolna (część): Osiedla Szymany, Bibiarze, Leskówka, Bąki, Centrum, Soskówka, Kołodzieje, Pitki, Zarębówka, Sojkówka, Lubańskie, Barbarówka, Równie
Pokaż więcej
Leszek Marian Wiatr
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
104
(38,52%)
Maria Magdalena Chlipała-Gołdyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
124
(45,93%)
Józef Barnaś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZGODA PRACA BEZPIECZEŃSTWO
32
(11,85%)
Bolesław Florczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
10
(3,70%)
Okręg 8
Sołectwo Ochotnica Dolna (część): Osiedla Gardonie, Polisiówka, Rola, Kuce, Twarogi, Skalne, Zachry, Kamieniec, Sikorówka, Janczury, Potok Janczurowski, Brysiówka, Bełk, Ligasy, Osobie
Pokaż więcej
Jan Franczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
147
(49,33%)
Józefa Ptaszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „JÓZEFY PTASZEK”
133
(44,63%)
Stanisław Józef Kozielec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
18
(6,04%)
Okręg 9
Sołectwo Ochotnica Dolna – Młynne (część): domy od nr 1 do nr 79
Pokaż więcej
Władysław Brzeźny
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
39
(16,88%)
Irena Monika Pawlik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
105
(45,45%)
Irena Karolina Gabryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
12
(5,19%)
Krzysztof Jagieła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW OCHOTNICA
75
(32,47%)
Okręg 10
Sołectwo Ochotnica Dolna – Młynne (część): domy od nr 80 do nr 135
Pokaż więcej
Jan Stanisław Jagieła
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
126
(63,64%)
Anna Jagieła
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
72
(36,36%)
Okręg 11
Sołectwo Tylmanowa (część): Osiedla Rzeka, Zabaście, Talafusy, Piszczki, Hardopadły, Połanki
Pokaż więcej
Zofia Maria Niewiadoma
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
49
(18,85%)
Halina Ziemianek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
145
(55,77%)
Grażyna Sylwia Potok
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
28
(10,77%)
Stanisława Ligas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA TYLMANOWA”
38
(14,62%)
Okręg 12
Sołectwo Tylmanowa (część): Osiedla Mastalerze, Króle, Paluchy, Czeczugi, Łęg Dolny, Klępy, Zaziąbły, Brzezie, Kozuby, Grzebaki
Pokaż więcej
Jerzy Udziela
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
161
(48,64%)
Sabina Izabela Adamczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
69
(20,85%)
Franciszek Paweł Konopka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
38
(11,48%)
Stanisław Wojciech Zabrzeski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA TYLMANOWA”
63
(19,03%)
Okręg 13
Sołectwo Tylmanowa (część): Osiedla Gabrysie, Obłaz Wyżny, Makowica, Górki, Zagonie, Kozielce, Glinik, Brodki, Chlebki, Michałki, Padół, Cyrhla, Mostki, Miazgi, Ziemianki, Potok
Pokaż więcej
Rafał Janusz Poparda
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
86
(26,71%)
Jacek Piotr Noworolnik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
189
(58,70%)
Jarosław Mirosław Rams
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
47
(14,60%)
Okręg 14
Sołectwo Tylmanowa (część): Osiedla Zabliszcze, Patorówka, Kliniec, Łapiakówka, Górzany, Obidza, Łęg Górny, Brzegi, Wybrańce, Kalatówka
Pokaż więcej
Marek Adamczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
26
(15,76%)
Adam Karol Górnicki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
63
(38,18%)
Krzysztof Ligas
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
5
(3,03%)
Tadeusz Jan Hebda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „NASZA TYLMANOWA”
71
(43,03%)
Okręg 15
Sołectwo Tylmanowa (część): Osiedla Buciorówka, Płaśnie, Kotelnica, Lachówka, Kąt, Obłaz Górny, Kłodne, Królowo, Bliszcze, Księżaki, Stachówka, Gąszcze, Ligasy
Pokaż więcej
Czesław Ligas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
133
(44,04%)
Maciej Grzegorz Mikołajczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE DLA ROZWOJU GMINY
145
(48,01%)
Grzegorz Topolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RODZINA - TRADYCJA - ROZWÓJ”
24
(7,95%)