Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Płużnica numery domów: 1 - 57
Pokaż więcej
Szymon Marcin Dudzik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
130
(80,75%)
Wiesław Andrzej Makowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
31
(19,25%)
Okręg 2
Płużnica numery domów: 58 - 113 do końca
Pokaż więcej
Stanisław Adam Świerad
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
102
(63,35%)
Benedykt Kazimierz Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
59
(36,65%)
Okręg 3
Bartoszewice, Czaple
Pokaż więcej
Adam Alojzy Koba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
43
(36,44%)
Dorota Wąż
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
75
(63,56%)
Okręg 4
Eleonora Ewa Chojnacka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
68
(77,27%)
Paweł Piotr Raczkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
20
(22,73%)
Okręg 5
Bielawy, Ostrowo
Pokaż więcej
Piotr Ryszard Lisewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
51
(42,50%)
Barbara Piłat
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
69
(57,50%)
Okręg 6
Józefkowo, Kotnowo
Pokaż więcej
Józef Stefan Boruta
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
110
(74,32%)
Henryka Grażyna Osińska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
38
(25,68%)
Okręg 7
Nowa Wieś Królewska numery domów: 11 - 46, 49 - 50, 66, 70 - 112 do końca
Pokaż więcej
Leszek Andrzej Ozorowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
90
(60,81%)
Sławomir Stefan Popek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
58
(39,19%)
Okręg 8
Nowa Wieś Królewska numery domów: 1 - 10, 47, 51 - 65, 67 - 69; Uciąż
Pokaż więcej
Lucyna Janina Michałowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
72
(63,72%)
Ewa Joanna Gródecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
41
(36,28%)
Okręg 9
Jan Simson
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
63
(50,40%)
Przemysław Krzysztof Kuc
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
62
(49,60%)
Okręg 10
Mgowo numery domów: 1 - 9, 17 - 20, do końca
Pokaż więcej
Justyna Dorota Szumachowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
0
(0,00%)
Okręg 11
Mgowo II numery domów: 10 - 16, Bągart, Pólko
Pokaż więcej
Janusz Władysław Makówka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
0
(0,00%)
Okręg 12
Wojciech Andrzej Groth
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
0
(0,00%)
Okręg 13
Wiesław Karwan
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
65
(70,65%)
Renata Jadwiga Książek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
27
(29,35%)
Okręg 14
Dąbrówka, Działowo
Pokaż więcej
Józef Wiesław Rola
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
51
(42,50%)
Alicja Łazarska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
69
(57,50%)
Okręg 15
Wiewiórki, Goryń
Pokaż więcej
Józef Kucięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DLA ROZWOJU GMINY PŁUŻNICA
107
(64,07%)
Edward Henryk Tkacz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM DLA GMINY PŁUŻNICA
60
(35,93%)