Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Chodów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Część sołectwa Rdutów: Rdutów, Rdutów Nowy

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Górczyńska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    17 (17,89%)

    Sławomir Śmigiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    65 (68,42%)

    Piotr Paweł Głowacki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (13,68%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Bowyczyny, Część sołectwa Rdutów; Turzynów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Stanisław Dąbrowicz

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    51 (46,79%)

    Ewa Maria Zduńczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    58 (53,21%)

    Okręg 3

    Część sołectwa Elizanów: Domaników

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janina Anna Bortnik

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    57 (55,88%)

    Katarzyna Zasadzka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    19 (18,63%)

    Radosław Eliasz Krupiński

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    26 (25,49%)

    Okręg 4

    Sołectwo Szołajdy; Część sołectwa Elizanów: Elizanów, Bartoszewice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Olczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    28 (38,89%)

    Beata Marzena Palpuchowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    22 (30,56%)

    Artur Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    22 (30,56%)

    Okręg 5

    Sołectwo Pniewo; Sołectwo Wojciechowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Anna Wronkowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (48,00%)

    Antoni Śniegowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    52 (52,00%)

    Okręg 6

    Sołectwo Chrzanowo

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Aneta Borzuchowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (62,34%)

    Katarzyna Dorota Nowak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    16 (20,78%)

    Andrzej Murakowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    13 (16,88%)

    Okręg 7

    Sołectwo Kaleń Duża; Sołectwo Stanisławów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Kowalewski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (54,55%)

    Andrzej Paweł Walczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    40 (45,45%)

    Okręg 8

    Część sołectwa Chodów obejmująca nieruchomości o numerach: 7, 31, 32, 33, 38, 39, 40, 41, 42, 43

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Zduńczyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    26 (34,67%)

    Marlena Brzezińska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    17 (22,67%)

    Małgorzata Kuster

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MAŁGORZATY KUSTER

    19 (25,33%)

    Adam Sebastian Kacprzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ADAM KACPRZAK

    13 (17,33%)

    Okręg 9

    Część sołectwa Chodów obejmująca nieruchomości o numerach: 1, 2, 3, 36, 37

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Marian Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (54,02%)

    Grażyna Aneta Baraniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    40 (45,98%)

    Okręg 10

    Część sołectwa Chodów obejmująca nieruchomości o numerach: 4, 5, 13, 14, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 46, 47, 48

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimiera Wiesława Wróblewska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    38 (41,76%)

    Piotr Lach

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    33 (36,26%)

    Monika Wyroda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    20 (21,98%)

    Okręg 11

    Sołectwo Aleksandrów Część sołectwa Chodów obejmująca nieruchomości o numerach: 28, 34, 35, 44, 45

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Janusz Ojrzanowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    24 (30,38%)

    Bożena Henryka Mysiak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    19 (24,05%)

    Danuta Mikołajczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DANUTY MIKOŁAJCZYK

    36 (45,57%)

    Okręg 12

    Sołectwo Kocewia Duża Sołectwo Dzierzbice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ireneusz Karafiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    41 (55,41%)

    Izabela Danuta Szatkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    33 (44,59%)

    Okręg 13

    Część sołectwa Kaleń Mała: Dzierzbice (osada), Dzierzbice-Osada Poduchowna, Kaleń Mała

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Katarzyna Wrzesińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (52,11%)

    Zbigniew Kikosicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    34 (47,89%)

    Okręg 14

    Część sołectwa Kaleń Mała: Kaleń-Parcel , Władysławów Sołectwo: Długie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Alfred Zygmunt Zajączkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    45 (42,86%)

    Jacek Kuśmierz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PARUCH BOGUSŁAW

    60 (57,14%)

    Okręg 15

    Sołectwo Studzień

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Longina Nowakowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)