Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Krośniewice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Krośniewice ulice: Płocka, Kutnowska, Plac Wolności, Poznańska od nr 1 do końca (numery nieparzyste), Henryka Sienkiewicza, 3 Maja, Targowa od nr 1 do 11 (numery nieparzyste)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Andrzej Smolczewski
      110 (70,51%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Marcin Sztygiel
      46 (29,49%)

    Okręg 2

    Krośniewice ulica: Kolejowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KROŚNIEWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Czesław Błaszczyk
      51 (19,69%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Teresa Dąbrowicz
      51 (19,69%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Waldemar Józef Kokocki
      58 (22,39%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Katarzyna Erdman
      99 (38,22%)

    Okręg 3

    Krośniewice ulice: Parkowa nr 1 i 3, Toruńska nr 18, 18A, 18B, 24

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KROŚNIEWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Tomasz Bonawenturczak
      131 (41,32%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Henryk Tomasz Ociepa
      123 (38,80%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Łukasz Marciniak
      63 (19,87%)

    Okręg 4

    Krośniewice ulice: Toruńska nr 1, 2, 3, 8, 8A, 10a, 12, 12A, 12B, 14, 14A, 16, Zakątna, Generała Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KROŚNIEWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Renata Jadwiga Zemło
      79 (30,50%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Magdalena Patrycja Suska
      93 (35,91%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grzegorz Grządziela
      20 (7,72%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grażyna Elżbieta Król
      67 (25,87%)

    Okręg 5

    Krośniewice ulice: Parkowa od nr 2 do końca (numery parzyste), Błonie, Toruńska od nr 13 do końca (numery nieparzyste) i od nr 28 do końca (numery parzyste)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Andrzej Stanisław Konwerski
      140 (90,91%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Pokorska-Gołąb
      14 (9,09%)

    Okręg 6

    Krośniewice ulice: Poznańska od nr 2 do końca (numery parzyste), Generała Władysława Sikorskiego, Zachodnia, Marii Konopnickiej, Juliusza Słowackiego, Mazowiecka, Targowa od nr 17 do końca (numery nieparzyste) i od nr 2 do końca (numery parzyste), Kwiatowa, Klonowa, Jaśminowa, Polna, Łęczycka od nr 1 do końca (numery nieparzyste), Ogrodowa, Słoneczna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KROŚNIEWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Dawid Zygmunt Wolski
      17 (6,56%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jadwiga Piotrowska
      121 (46,72%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Marek Tomaszewski
      61 (23,55%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Jakub Maciej Ratajski
      60 (23,17%)

    Okręg 7

    Krośniewice ulice: Łęczycka od nr 2 do końca (numery parzyste), Przemysłowa, Adama Mickiewicza, Bolesława Prusa, Cicha, Cypriana Kamila Norwida, Władysława Broniewskiego, Boczna, Wiosenna, Generała Józefa Bema, Wąska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jan Krzysztof Kacprowicz
      73 (40,56%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Robert Zygmunt Wolski
      30 (16,67%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Mariola Kazimiera Łukomska
      77 (42,78%)

    Okręg 8

    Krośniewice ulice: Zielona, Łąkowa, Brzozowa, Dębowa, Lipowa, Kasztanowa, Ignacego Paderewskiego, Południowa, Księdza Jerzego Popiełuszki, Stanisława Moniuszki, Krótka, Wspólna

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Anna Justyna Chmielecka
      0 (0,00%)

    Okręg 9

    sołectwo Kajew (obejmujące miejscowości Kajew i Błonie) sołectwo Kopy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Beata Grażyna Czerwińska
      107 (50,71%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Adam Józef Cichacz
      104 (49,29%)

    Okręg 10

    sołectwo Teresin (obejmujące miejscowości Teresin, Bardzinek, Głaznów, Pniewko) sołectwo Ostałów (obejmujące miejscowości Ostałów i Tumidaj) sołectwo Bielice (obejmujące miejscowości Bielice, Stara Wieś, Raszynek)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sławomir Kępisty
      148 (77,08%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wiesława Chęcińska
      12 (6,25%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Henryk Czesław Szymczak
      32 (16,67%)

    Okręg 11

    sołectwo Suchodoły sołectwo Franki sołectwo Wychny (obejmujące miejscowości Wychny, Kopyta, Nowe Jankowice) sołectwo Jankowice (obejmujące miejscowości Jankowice, Cudniki, Głogowa)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Jerzy Krysiak
      122 (49,39%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Danuta Abramowicz
      50 (20,24%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jan Michał Pichalak
      75 (30,36%)

    Okręg 12

    sołectwo Morawce (obejmujące miejscowości Morawce, Stare Morawce, Krzewie, Rozpacz, Zosinek) sołectwo Zalesie (obejmujące miejscowości Zalesie, Miłosna, Marynin) sołectwo Wymysłów (obejmujące miejscowości Wymysłów, Miłonice, Górki Miłońskie)

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wojciech Koczaski
      149 (50,17%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Małgorzata Wlazińska
      52 (17,51%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Magdalena Wiesława Kucharska
      96 (32,32%)

    Okręg 13

    sołectwo Zieleniew sołectwo Luboradz (obejmujące miejscowości Luboradz, Godzięby) sołectwo Szubsk –Towarzystwo (obejmujące miejscowości Szubsk – Towarzystwo, Cygany) sołectwo Szubsk Duży sołectwo Witów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sławomir Michalak
      107 (45,92%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Monika Klarzak
      9 (3,86%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Kazimiera Stolarczyk
      117 (50,21%)

    Okręg 14

    sołectwo Nowe (obejmujące miejscowości Nowe, Skłóty) sołectwo Wola Nowska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Gracjan Adam Wiśniewski
      98 (45,58%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Trzeciak
      117 (54,42%)

    Okręg 15

    sołectwo Szubina (obejmujące miejscowości Szubina, Iwiczna) sołectwo Pomarzany sołectwo Pawlikowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZE MIASTO KROŚNIEWICE

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Krzysztof Paweł Kacprowicz
      58 (27,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JULIANNY BARBARY HERMAN

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Adam Nowicki
      108 (50,70%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Jarosław Maćczak
      47 (22,07%)