Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Chechło Pierwsze-ulice: 15 Pułku Piechoty Wilków, A. Asnyka, B. Leśmiana, B. Prusa, E. Orzeszkowej, G. Zapolskiej, H. Mniszkówny, J. Kasprowicza, J. Kochanowskiego, J. Porazińskiej, J. Przybosia, J. Słowackiego, J. Tuwima, J. Iwaszkiewicza, K. I. Gałczyńskiego, Karolewska, Liściasta, M. Kownackiej, M. Dąbrowskiej, M. Samozwaniec, M. Hillar, M. Konopnickiej, M. Rodziewiczówny, P. Gojawiczyńskiej, Polna, S. I. Witkiewicza, S. Wyspiańskiego, Z. Nałkowskiej, Zwycięstwa.
Pokaż więcej
Bożenna Kazimiera Drobniewska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
50
(18,59%)
Jacek Plewiński
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
68
(25,28%)
Dariusz Marek Becht
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
151
(56,13%)
Okręg 2
Chechło Pierwsze-ulice: A. Mickiewicza, Długa, Dolna, Krótka, Ks. Maksymiliana Marii Kolbego, Niska, Nowa, Pabianicka, Podmiejska, Torowa, W. Witosa, Wąska.
Pokaż więcej
Agnieszka Anna Wolska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
46
(22,44%)
Hanna Bożenna Grącka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
159
(77,56%)
Okręg 3
Chechło Drugie-ulice: Brzozowa, Kwiatowa, Lipowa nr 1 do nr 23 i nr: 24, 26, 28, 28b, 30, 32, Łąkowa, Ogrodowa, Przejazdowa, Spacerowa, Wrzosowa, Zielona, Zwycięstwa
Pokaż więcej
Barbara Jóźwiak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
173
(65,28%)
Aleksandra Dobrowolska
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
92
(34,72%)
Okręg 4
Chechło Drugie-ulice: Gliniana, Kosobudzka, Lipowa nr: 25, 27, 29, 31 i od nr 33 do nr 87, 3 Maja, Marii Rożek, Mokra, Pabianicka, Podleśna, Torowa, Cicha, Wspólna.
Pokaż więcej
Daniel Wiesław Korczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
103
(45,37%)
Jan Kubik
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
59
(25,99%)
Jerzy Jaros
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
65
(28,63%)
Okręg 5
Regina Teresa Szczepanik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
84
(45,65%)
Magdalena Anna Minkiewicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
100
(54,35%)
Okręg 6
Mariola Janas
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(30,25%)
Grzegorz Minias
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
219
(69,75%)
Okręg 7
Dobroń Poduchowny-ulice: Dojazdowa, Juliana Tuwima, Kanałowa, Kolejowa, Lipowa, M. Konopnickiej, Rolnicza, Sienkiewicza od nr 7 do nr 54, Szkolna, W. Witosa.
Pokaż więcej
Dorota Maria Bagińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
83
(40,10%)
Michał Adam Dębski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(14,49%)
Agnieszka Maria Bielecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
94
(45,41%)
Okręg 8
Dobroń Poduchowny-ulice: Cisowa, Fabryczna, Grunwaldzka, Jodłowa, M. Hłaski, Mickiewicza, Modrzewiowa, Norwida, Ogrodowa, Parkowa, Podleśna, Sienkiewicza od nr 55 do nr 74, Słowackiego, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Zbigniewa Herberta, miejscowość Szczerki, W. Broniewskiego, Czesława Miłosza.
Pokaż więcej
Elżbieta Irena Łuczak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
100
(31,95%)
Mikołaj Bogumił Wróbel
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
53
(16,93%)
Urszula Siwek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
160
(51,12%)
Okręg 9
Wincentów, Wymysłów.
Pokaż więcej
Ryszard Ziętala
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(10,34%)
Jan Wojciech Szczepańczyk
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
30
(20,69%)
Andrzej Wiesław Pułanecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
100
(68,97%)
Okręg 10
Markówka, Poleszyn.
Pokaż więcej
Anna Małgorzata Fątner-Dregier
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
94
(56,63%)
Jacek Adam Zając
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
72
(43,37%)
Okręg 11
Emilia Jakubek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
106
(33,87%)
Janusz Szerffel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
207
(66,13%)
Okręg 12
Tadeusz Różański
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0,00%)
Okręg 13
Barycz, Ldzań.
Pokaż więcej
Agnieszka Adamczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
0
(0%)
Janina Teresa Długosz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
95
(47,50%)
Monika Barbara Wolna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
105
(52,50%)
Okręg 14
Mogilno Duże, Mogilno Małe, Przygoń.
Pokaż więcej
Elżbieta Lidia Górna
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
99
(35,74%)
Piotr Górny
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
178
(64,26%)
Okręg 15
Morgi, Róża.
Pokaż więcej
Włodzimierz Bąkowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
97
(48,74%)
Zdzisław Leszek Kaniewski
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
10
(5,03%)
Ryszard Antoni Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROBERTA JARZĘBAKA
92
(46,23%)