Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Halina Zieniewicz
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
67
(36,81%)
Łukasz Robert Zięba
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
115
(63,19%)
Okręg 2
Janusz Ludwik Dura
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI KUKOWSKIEJ
44
(27,16%)
Jan Chabowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
118
(72,84%)
Okręg 3
Bylica, Rusinowo
Pokaż więcej
Paweł Jędrzejewski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(39,41%)
Krzysztof Dydyna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
103
(60,59%)
Okręg 4
Jezierzany, Wicko Morskie, Łącko
Pokaż więcej
Justyna Kamińska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
44
(21,46%)
Jerzy Piotr Belt
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI KUKOWSKIEJ
49
(23,90%)
Władysław Robert Wrzesień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
112
(54,63%)
Okręg 5
Korlino, Królewo, Królewko
Pokaż więcej
Helena Żukowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
66
(44,30%)
Wioletta Elżbieta Lasek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI KUKOWSKIEJ
8
(5,37%)
Mateusz Piotr Galek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MATEUSZA GALEK
21
(14,09%)
Daniela Igras
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
54
(36,24%)
Okręg 6
Górsko, Złakowo, Marszewo
Pokaż więcej
Stanisław Chabowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
156
(60,70%)
Agnieszka Stożek - Kowalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
101
(39,30%)
Okręg 7
Maciej Jan Jakubik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
86
(28,38%)
Paweł Zdrzeniecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
217
(71,62%)
Okręg 8
Karol Dariusz Stankowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
98
(35,90%)
Aneta Ewa Foryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI KUKOWSKIEJ
32
(11,72%)
Danuta Iwona Rąpalska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
143
(52,38%)
Okręg 9
Wykroty, Kłośnik, Tyń, Pieńkówko
Pokaż więcej
Małgorzata Ewa Twarowska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(42,14%)
Małgorzata Dybiec
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
81
(57,86%)
Okręg 10
Chudaczewko, Mazów, Wilkowice, Nosalin
Pokaż więcej
Iwona Julia Michalska
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
11
(5,34%)
Paweł Ćwik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI KUKOWSKIEJ
59
(28,64%)
Arkadiusz Siudek
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
34
(16,50%)
Daniel Mariusz Pakos
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
102
(49,51%)
Okręg 11
Renata Sil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
115
(57,21%)
Marek Wal
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI KUKOWSKIEJ
17
(8,46%)
Emilia Foryś
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
69
(34,33%)
Okręg 12
Pałowo, Pałówko
Pokaż więcej
Andrzej Kowal
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
16
(7,84%)
Alicja Urszula Kukowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ALICJI KUKOWSKIEJ
86
(42,16%)
Mariusz Franczak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
102
(50,00%)
Okręg 13
Roman Józef Wojtaś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
60
(40,27%)
Zenon Jan Morka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
89
(59,73%)
Okręg 14
Chudaczewo, Ronino, Masłowice
Pokaż więcej
Piotr Paweł Wieliński
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
75
(33,94%)
Dariusz Tadeusz Spociński
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
146
(66,06%)
Okręg 15
Kanin, Karsino, Dzierżęcin, Wszedzień
Pokaż więcej
Krzysztof Mieczysław Gil
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
146
(66,67%)
Maria Lech-Szajner
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANUSZA BOJKOWSKIEGO
73
(33,33%)