Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Kiernozia, ul.: 1Maja, Nowy Rynek, Parcel od 1 - 22, Stanisławów od nr 1 - 5
Pokaż więcej
Marcin Zenon Fortuna
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
47
(53,41%)
Andrzej Jacek Żakowski
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(46,59%)
Okręg 2
Kiernozia, ul.: Żychlińska, Parcel nr 23 do końca, Stanisławów nr 6 do końca, Rynek Kopernika, Sobocka, Natolin Kiernoski nr 43 do końca
Pokaż więcej
Renata Katarzyna Sroka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
46
(54,12%)
Malwina Aneta Tempczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
39
(45,88%)
Okręg 3
Kiernozia, ul.: Kościuszki, Osiedle Kościuszki, Krzywe Koło, Ogrodowa
Pokaż więcej
Piotr Latoszewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
91
(82,73%)
Krzysztof Trepa
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(17,27%)
Okręg 4
Kiernozia, ul.: Osiedle Walewskiej, Parkowa, Piękna, Leśna, Łowicka, Przytargowa
Pokaż więcej
Anna Jędrachowicz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
80
(60,15%)
Aneta Aleksandra Tybuś
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
53
(39,85%)
Okręg 5
Czerniew, Lasocin
Pokaż więcej
Jan Rosiecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
66
(77,65%)
Łukasz Michał Dylik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
19
(22,35%)
Okręg 6
Chruśle, Witusza
Pokaż więcej
Anna Zdzisława Warabida
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
63
(51,64%)
Henryk Lus
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
59
(48,36%)
Okręg 7
Niedzieliska, Zamiary
Pokaż więcej
Waldemar Kobierecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
0
(0,00%)
Okręg 8
Sokołów-Kolonia, Sokołów-Towarzystwo
Pokaż więcej
Arkadiusz Znyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
43
(37,72%)
Zygmunt Dylik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW Z SOKOŁOWA
61
(53,51%)
Anna Teresa Organiściak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
10
(8,77%)
Okręg 9
Brodne-Józefów, Brodne-Towarzystwo
Pokaż więcej
Mariusz Kobierecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
78
(65,55%)
Grzegorz Bogumił Włodarczyk
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(34,45%)
Okręg 10
Joanna Janina Ryfa
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
41
(73,21%)
Aneta Wioletta Baron
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
15
(26,79%)
Okręg 11
Jadzień, Osiny
Pokaż więcej
Janusz Wasilewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
0
(0,00%)
Okręg 12
Jerzewo, Wiśniewo
Pokaż więcej
Tomasz Łukasz Kosiorek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
0
(0,00%)
Okręg 13
Marek Kwiatkowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
86
(67,72%)
Grzegorz Andrzej Marciniak
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
41
(32,28%)
Okręg 14
Wola Stępowska, Natolin Kiernoski nr 1 - 42
Pokaż więcej
Wioletta Łukasik-Zimecka
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
69
(67,65%)
Waldemar Dariusz Leonarcik
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
33
(32,35%)
Okręg 15
Teresew, Długie
Pokaż więcej
Wiesław Łon
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GMINY KIERNOZIA
0
(0,00%)