Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
sołectwo Nowa Wieś Lęborska-ulice: Dworcowa, Mostowa, Ogrodowa, Miodowa, Makowa, Lawendowa, Przedszkolna, Bałtycka, Słowińska, Łebska, Bosmańska, Komandorska, Kapitańska, Morska, Marynarzy, Rybaków, Szyprów, Słoneczna
Pokaż więcej
Marek Naczk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
49
(10,79%)
Renata Zofia Palczewska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
309
(68,06%)
Jerzy Zbigniew Kleina
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
29
(6,39%)
Zbigniew Ignacy Panek
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
67
(14,76%)
Okręg 2
sołectwo Nowa Wieś Lęborska-ulice: Kisewa, Lęborska, Kębłowska, Młynarska, Polna
Pokaż więcej
Stanisław Józef Ponomarenko
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
125
(36,87%)
Robert Adam Hintzke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
24
(7,08%)
Iwona Barbara Hallmann
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
62
(18,29%)
Rafał Gajewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"
128
(37,76%)
Okręg 3
sołectwo Nowa Wieś Lęborska-ulice: Wincentego Witosa, Grunwaldzka, Osiedle na stoku
Pokaż więcej
Roman Chmielecki
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
70
(16,83%)
Marek Michał Baranowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
240
(57,69%)
Maciej Mikołaj Paluszek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
106
(25,48%)
Okręg 4
sołectwo Mosty-ulice: Gliniana, Kolejowa, Kwiatowa, Łąkowa, Młynarska, Osiedle pod lasem, Piaskowa, Polna, Słoneczna, Świętego Alberta, Topolowa, Witosa
Pokaż więcej
Radosław Przemysław Wiśniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
128
(40,38%)
Jerzy Mieczysław Klein
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
80
(25,24%)
Waldemar Paweł Ellwart
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
109
(34,38%)
Okręg 5
sołectwo Mosty-ulice: Aleja Zielona, Długa, Leśna, Rzeczna, Sosnowa, Zachodnia
Pokaż więcej
Ludwika Darznik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
186
(42,27%)
Cyprian Nowocień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
117
(26,59%)
Bogusław Adam Wrzesień
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
113
(25,68%)
Jan Bronisław Moryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
24
(5,45%)
Okręg 6
sołectwo Lubowidz-(Jamy, Ługi)
Pokaż więcej
Zdzisław Ludwik Korda
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
190
(76,61%)
Janina Iwona Naróg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
58
(23,39%)
Okręg 7
sołectwo Kębłowo Nowowiejskie (Łowcze)
Pokaż więcej
Leszek Tadeusz Lis
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
100
(41,84%)
Urszula Sylwia Sech
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
139
(58,16%)
Okręg 8
sołectwo Krępa Kaszubska
Pokaż więcej
Ireneusz Rafał Radtke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
155
(59,85%)
Janina Magdalena Miazek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
104
(40,15%)
Okręg 9
sołectwo Leśnice (Piaskowa), sołectwo Dziechlino (Rybki, Małoszyce)
Pokaż więcej
Wiesław Jan Bajek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
43
(11,94%)
Marta Weronika Miotk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
56
(15,56%)
Dariusz Wojciech Matwiej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
60
(16,67%)
Juliana Laura Morawska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
9
(2,50%)
Marcin Grzegorz Jereczek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAANGAŻOWANYCH LOKALNIE
72
(20,00%)
Marek Adam Malinowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNY POWIAT LĘBORSKI"
120
(33,33%)
Okręg 10
sołectwo Chocielewko, sołectwo Pogorzelice, sołectwo Darżewo (Laska)
Pokaż więcej
Adam Wrześniewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
118
(24,89%)
Rafał Andrzej Krawczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
53
(11,18%)
Andrzej Adam Wójcik
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
40
(8,44%)
Jan Miara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
8
(1,69%)
Roman Downar-Zapolski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"
212
(44,73%)
Paweł Piotr Ulenberg
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM ŁATWIEJ”
43
(9,07%)
Okręg 11
sołectwo Redkowice (Żelazkowo, Niebędzino) sołectwo Czarnówko (Kanin)
Pokaż więcej
Katarzyna Agnieszka Frankowska-Kręcisz
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
172
(42,36%)
Tomasz Bronisław Chmiel
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
133
(32,76%)
Sławomir Piotr Czechowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
80
(19,70%)
Krystyna Miara
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
21
(5,17%)
Okręg 12
sołectwo Janowice (Rozgorze), sołectwo Janowiczki, sołectwo Pogorszewo
Pokaż więcej
Waldemar Daniel Wolff
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
63
(16,58%)
Wiesława Teresa Syldatk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
107
(28,16%)
Danuta Wiesława Grabowska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
14
(3,68%)
Anna Iwona Popiela
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
44
(11,58%)
Andrzej Piotr Florczyk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"
152
(40,00%)
Okręg 13
sołectwo Garczegorze (Janisławiec, Darżkowo), sołectwo Wilkowo Nowowiejskie, sołectwo Obliwice
Pokaż więcej
Kazimierz Stanisław Tandek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
133
(32,52%)
Paweł Mariusz Kubiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PAWŁA KUBIAKA
97
(23,72%)
Marian Wojciech Syldatk
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"
179
(43,77%)
Okręg 14
sołectwo Łebień, sołectwo Lędziechowo
Pokaż więcej
Jan Paweł Muttke
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
60
(12,82%)
Agnieszka Helena Ortman
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
85
(18,16%)
Marek Józef Węgrzyn
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NASZA GMINA NOWA WIEŚ LĘBORSKA BOGUSŁAWA WRZESIEŃ
61
(13,03%)
Maria Marzanna Moryl
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
8
(1,71%)
Izabela Agnieszka Brzeska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM ŁATWIEJ”
96
(20,51%)
Monika Agnieszka Włusek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "SAMORZĄDNY POWIAT LĘBORSKI"
158
(33,76%)
Okręg 15
sołectwo Tawęcino (Bąsewice), sołectwo Rekowo Lęborskie, sołectwo Karlikowo Lęborskie
Pokaż więcej
Ewa Agnieszka Lissiak
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SPOŁECZNE
36
(12,04%)
Bartosz Jan Tandek
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „SWOJSKA GMINA”
15
(5,02%)
Cezary Andrzej Kossewski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ROZWÓJ I PRZYSZŁOŚĆ GMINY
78
(26,09%)
Henryka Zdzisława Gabryelska
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MARIANA SYLDATKA "MOCNA WIEŚ"
65
(21,74%)
Krystian Chrzanowski
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM ŁATWIEJ”
105
(35,12%)