Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Brąszewice

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Błota, Kosatka (Kosatka, Pasie)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kazimierz Trzeciak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    64 (49,61%)

    Jan Świątek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    65 (50,39%)

    Okręg 2

    Brąszewice I-Brąszewice ulice: Brzozowa, Górna, Krótka, Masztowa, Parkowa, Polna, Sieradzka od nr 1 do nr 75

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Olga Katarzyna Wódkowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    43 (28,10%)

    Łukasz Dąbek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    110 (71,90%)

    Okręg 3

    Brąszewice I-Brąszewice ulice: Kasztanowa, Ks. Nierychlewskiego, Łąkowa, Starowiejska, Świerkowa, Wojkowska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Helena Salamon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    63 (45,32%)

    Remigiusz Grzegorz Ubycha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    76 (54,68%)

    Okręg 4

    Brąszewice I-Brąszewice ulice: Kościelna, Osiedlowa, Sieradzka od nr 76 do końca, Żychty

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bożena Ewa Leszczyńska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    54 (49,09%)

    Bartłomiej Rafał Kuś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    56 (50,91%)

    Okręg 5

    Brąszewice II-Brąszewice ulice: Leśna i Zabrodzie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Jan Kurzaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    56 (36,36%)

    Justyna Brąś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    98 (63,64%)

    Okręg 6

    Bukowiec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Józef Sowizdrzał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    103 (74,64%)

    Krystian Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    35 (25,36%)

    Okręg 7

    Chajew, Chajew Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Paweł Kurzaj

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    54 (33,33%)

    Zdzisława Małgorzata Komenda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    108 (66,67%)

    Okręg 8

    Czartoria (Ciołki, Czartoria, Lisy, Wiry), Wojtyszki, Wólka Klonowska (Wólka Klonowska, Żarnów)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Wiesław Laskowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    110 (62,50%)

    Włodzimierz Władysław Smakulski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    66 (37,50%)

    Okręg 9

    Gałki (Gałki, Żuraw)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Antoni Ignacy Sowizdrzał

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    74 (59,20%)

    Andrzej Marczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    51 (40,80%)

    Okręg 10

    Trzcinka (Budy, Orły, Pokrzywniaki, Trzcinka), Wiertelaki (Salamony, Sowizdrzały, Szymaszki, Wiertelaki)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Zenon Toruński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    93 (69,92%)

    Arkadiusz Damian Szymaszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    40 (30,08%)

    Okręg 11

    Kamieniki (Grabostaw, Kamieniki, Pipie)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marzena Cichecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    47 (54,65%)

    Agnieszka Balik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    39 (45,35%)

    Okręg 12

    Godynice (Ciupki, Godynice, Zagóra, Zagórcze)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Dobruchowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    114 (62,98%)

    Krystyna Wiesława Bartela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    67 (37,02%)

    Okręg 13

    Przedłęcze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Józef Przezak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    84 (52,17%)

    Zdzisław Józef Fabrowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    77 (47,83%)

    Okręg 14

    Starce, Sokolenie (Kurpie, Sokolenie, Tomczyki Złote)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zenon Władysław Ciupek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    54 (36,49%)

    Agnieszka Wanda Kamińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    52 (35,14%)

    Grzegorz Krzysztof Kulig

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    42 (28,38%)

    Okręg 15

    Szczesie, (Szczesie, Zwierzyniec), Zadębieniec (Pędziwiatry, Pluty, Zadębieniec)

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Katarzyna Wróbel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KAROL MISIAK RAZEM DLA GMINY BRĄSZEWICE

    66 (42,31%)

    Andrzej Smok

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZIEMIA SIERADZKA

    90 (57,69%)