Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Lipnik

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Lipnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marek Wojciech Dziubiński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (36,32%)

    Tadeusz Wiesław Kasiński

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    52 (27,37%)

    Wiesław Głodek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    69 (36,32%)

    Okręg 2

    Leszczków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Stanisław Zając

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (47,24%)

    Adam Mariusz Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    18 (11,04%)

    Anna Sidor

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    68 (41,72%)

    Okręg 3

    Kurów Zachoinie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sabina Gaweł

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (32,26%)

    Małgorzata Krystyna Kawińska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    23 (9,27%)

    Piotr Dziama

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    79 (31,85%)

    Łukasz Paweł Marzecki

    KOMITET WYBORCZY NASZ REGION

    18 (7,26%)

    Mirosław Stanisław Lasota

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    20 (8,06%)

    Kazimiera Mirosława Konecka

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    28 (11,29%)

    Okręg 4

    Gołębiów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Nowak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    88 (83,81%)

    Karolina Kęsy

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    17 (16,19%)

    Okręg 5

    Usarzów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Edyta Kaczor

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    50 (34,72%)

    Lech Sławomir Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    39 (27,08%)

    Franciszek Stępień

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    55 (38,19%)

    Okręg 6

    Sternalice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Paweł Baran

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    58 (59,18%)

    Janina Forc

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    40 (40,82%)

    Okręg 7

    Włostów od nr 1 - 123

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Helena Sierpniak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (39,35%)

    Stanisław Wiatrek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY-NIEZALEŻNY

    75 (34,72%)

    Joanna Czysz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    56 (25,93%)

    Okręg 8

    Włostów od nr. 124 do 242, i 243

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Janusz Wiesław Kaptur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    78 (45,61%)

    Marek Dudek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    8 (4,68%)

    Jacek Marek Słowik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNY-NIEZALEŻNY

    20 (11,70%)

    Łukasz Placha

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    27 (15,79%)

    Piotr Józef Moskal

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    38 (22,22%)

    Okręg 9

    Włostów 244, 245, 245/1 - 245/16, 245 A - 245N

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Iwona Różycka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    94 (59,49%)

    Jolanta Anna Sierant

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    64 (40,51%)

    Okręg 10

    Włostów od nr 245/17 - 245/19, 245/20 - 245/21, 247 - 312

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Stanisław Radom

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (36,31%)

    Ewelina Pobrotyn

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (28,57%)

    Wiesław Andrzej Pietraszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    59 (35,12%)

    Okręg 11

    Grocholice, Kaczyce, Ublinek, Swojków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Krakowiak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (38,74%)

    Grażyna Zofia Ziarko

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    16 (6,32%)

    Andrzej Zakrzewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    37 (14,62%)

    Barbara Kusal

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    102 (40,32%)

    Okręg 12

    Adamów, Malice Kościelne, Męczennice, Żurawniki, Studzianki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Modras

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (27,71%)

    Alicja Ewa Bakalarska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    37 (16,02%)

    Małgorzata Pietraszewska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    56 (24,24%)

    Adam Walasek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    36 (15,58%)

    Krzysztof Rafał Zając

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    38 (16,45%)

    Okręg 13

    Słabuszewice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Mazur

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    99 (85,34%)

    Anna Maria Jeż

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    17 (14,66%)

    Okręg 14

    Międzygórz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Iwona Zielińska

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    17 (14,29%)

    Marian Piotr Strawczyński

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    59 (49,58%)

    Justyna Wiatrowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    43 (36,13%)

    Okręg 15

    Malżyn, Łownica, Słoptów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zdzisław Kwiatkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    98 (45,16%)

    Krzysztof Gromski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    47 (21,66%)

    Anna Motyła

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ GMINY LIPNIK

    37 (17,05%)

    Małgorzata Borowska

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    35 (16,13%)