Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Adamów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Adamów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariola Agata Szykulska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    57 (28,64%)

    Witold Jerzy Florek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    46 (23,12%)

    Tomasz Marek Michałuszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    96 (48,24%)

    Okręg 2

    Bliżów, Trzepieciny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Marian Skrzyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    17 (10,12%)

    Zofia Mielniczek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    6 (3,57%)

    Urszula Mariola Polakowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    145 (86,31%)

    Okręg 3

    Bondyrz od nr 1 do nr 145

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Krupa

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    34 (17,89%)

    Mariusz Jan Pryk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    13 (6,84%)

    Marian Antoni Radliński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    63 (33,16%)

    Dariusz Wiesław Komisarczuk

    KOMITET WYBORCZY ZAMOJSKIE STOWARZYSZENIE SAMORZĄDOWE

    80 (42,11%)

    Okręg 4

    Bondyrz od nr 146 do nr 206a

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edmund Stanisław Sitek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    17 (12,50%)

    Janusz Jerzy Gruszecki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    21 (15,44%)

    Jacek Marian Kuryło

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    98 (72,06%)

    Okręg 5

    Boża Wola A, Boża Wola B

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Justyna Bełz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    27 (20,61%)

    Joanna Barbara Chmiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    104 (79,39%)

    Okręg 6

    Feliksówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Beata Tyrka-Stećko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    66 (50,77%)

    Henryk Kierepka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    64 (49,23%)

    Okręg 7

    Jacnia od nr 1 do nr 64

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Wiesław Kania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    50 (36,23%)

    Ryszard Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    88 (63,77%)

    Okręg 8

    Jacnia od nr 65 do nr 144

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Stroczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    30 (18,40%)

    Grzegorz Gilewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    14 (8,59%)

    Dariusz Kazimierz Sołtys

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    119 (73,01%)

    Okręg 9

    Rachodoszcze

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Henryk Kawałko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    108 (66,67%)

    Maria Krystyna Kowalczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    54 (33,33%)

    Okręg 10

    Suchowola A od Nr 1 do nr 70

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Dariusz Grela

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    98 (64,90%)

    Andrzej Czesław Klech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    1 (0,66%)

    Dorota Auguścińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    52 (34,44%)

    Okręg 11

    Suchowola A od nr 70A do nr 161b

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Renata Ewa Matwij

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    82 (52,90%)

    Michał Robert Zwolan

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    21 (13,55%)

    Piotr Paweł Kania

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    52 (33,55%)

    Okręg 12

    Suchowola B, Grabnik

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Wiśniewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    106 (42,23%)

    Anna Zofia Szwedo

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    10 (3,98%)

    Piotr Kostrubiec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    135 (53,78%)

    Okręg 13

    Suchowola-Kolonia, Malinówka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Słota

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    98 (65,77%)

    Mieczysław Słupski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZBIGNIEWA WINIARSKIEGO

    5 (3,36%)

    Bogdan Józef Nowaczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    46 (30,87%)

    Okręg 14

    Szewnia Dolna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Julian Kościk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    76 (44,19%)

    Mirosław Paweł Lewusz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    96 (55,81%)

    Okręg 15

    Szewnia Górna, Czarnowoda, Potoczek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Skiba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JANA TETERYCZA

    35 (19,34%)

    Bożena Ela Skiba

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW DARIUSZA SZYKUŁY

    146 (80,66%)