Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Nielisz

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Nielisz od nr 1 - 120

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Stanisław Pastuszak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    125 (54,59%)

    Piotr Marian Kuranc

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    91 (39,74%)

    Zbigniew Marcin Burcon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    13 (5,68%)

    Okręg 2

    Nielisz od nr 121 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jerzy Nowiński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    79 (39,90%)

    Adam Złomaniec

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    119 (60,10%)

    Okręg 3

    Nawóz

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Jonasz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    78 (37,50%)

    Piotr Derewecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    55 (26,44%)

    Waldemar Kasperczuk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (36,06%)

    Okręg 4

    Deszkowice-Kolonia, Wólka Nieliska

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Kiszczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    81 (45,51%)

    Mirosław Winiarczyk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    97 (54,49%)

    Okręg 5

    Krzak

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogusław Dworzycki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    102 (67,55%)

    Andrzej Jan Bożek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (32,45%)

    Okręg 6

    Kolonia Emska, Staw Ujazdowski, Staw Ujazdowski-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Albin Stańczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    63 (35,00%)

    Wojciech Stanisław Smyk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    35 (19,44%)

    Kamil Cichosz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    82 (45,56%)

    Okręg 7

    Staw Noakowski, Staw Noakowski-Kolonia

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    143 (62,72%)

    Eliza Maria Zając

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    85 (37,28%)

    Okręg 8

    Średnie Duże, Średnie Małe

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Smyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    164 (80,79%)

    Adam Wojciech Rękas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    39 (19,21%)

    Okręg 9

    Złojec od nr 1 - 113

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Edward Ciurysek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    79 (51,63%)

    Alicja Złomaniec

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (48,37%)

    Okręg 10

    Złojec od nr 114 do końca

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Jakubczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    150 (87,21%)

    Agnieszka Katarzyna Rabiega

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    22 (12,79%)

    Okręg 11

    Zarudzie

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Komajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    101 (57,71%)

    Karol Marcin Szczygieł

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    74 (42,29%)

    Okręg 12

    Wólka Złojecka

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Katarzyna Buryś

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    19 (16,38%)

    Jerzy Garbaty

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    32 (27,59%)

    Tadeusz Siuda

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (24,14%)

    Katarzyna Borek

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    37 (31,90%)

    Okręg 13

    Gruszka Duża, Gruszka Duża-Kolonia, Gruszka Mała Pierwsza, Gruszka Mała Druga

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Chmiel

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    162 (68,35%)

    Mirosław Jerzy Poździk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    75 (31,65%)

    Okręg 14

    Ruskie Piaski, Zamszany

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Aldona Głąb

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    54 (26,47%)

    Anna Agnieszka Dudek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    61 (29,90%)

    Ewa Antoszek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SPRAWIEDLIWA POLSKA

    89 (43,63%)

    Okręg 15

    Ujazdów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krystyna Hajduk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ODRODZENIE

    80 (60,15%)

    Mateusz Gremlik

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    53 (39,85%)