Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Sobótka

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sobótka-ulice: Aleja Świętej Anny, Bolesława Chrobrego, Cmentarna, Juliusza Słowackiego, Krótka, Metalowców, Mieszka I, Piastów, Plac Księdza Józefa Bełcha, ppłk Władysława Kabata, Rubinowa, Słoneczna, Strzelców, Szmaragdowa, Ślężna, Świdnicka do nr 34, Turystyczna, Zaułek Mały, Zaułek Słoneczny, Zaułek Świdnicki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Krzysztof Krzeszowski
      177 (38,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Anna Sznajder
      94 (20,30%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Waldemar Marcin Karczewski
      192 (41,47%)

    Okręg 2

    Sobótka – ulice: Owcza, Rynek, Szkolna, Świętego Jakuba, Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Andrzej Stanisław Matusiewicz
      39 (10,51%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Henryk Walenty Nowowiejski
      19 (5,12%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Roman Kociński
      110 (29,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Igor Norbert Pierzga
      94 (25,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Jolanta Barbara Polakowska
      109 (29,38%)

    Okręg 3

    Sobótka – ulice: Armii Krajowej, Bolesława Prusa, Garncarska, Henryka Sienkiewicza, Ildefonsa Gałczyńskiego, Janusza Korczaka, Juliana Tuwima, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Panoramy Ślężańskiej, Piotra Włosta, Przełęcz Tąpadła, Starego Dębu, Wichrowe Wzgórze, Władysława Broniewskiego, Zygmunta Krasińskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Mirosław Józef Lech
      68 (15,08%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Katarzyna Stachowska
      32 (7,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marta Igras
      168 (37,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Irena Elżbieta Gajewska
      183 (40,58%)

    Okręg 4

    Sobótka – ulice: Adama Mickiewicza, Brzoskwiniowa, Ciasna, Czereśniowa, Czysta, Gazowa, Jabłkowa, Jemiołowa, Kamienna, Leszczynowa, Malinowa, Morelowa, Ogrodowa, Orzechowa, Parkowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Przesmyk, Strażacka, Warszawska, Winogronowa, Wiśniowa, Zielona

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Barbara Bożena Łabieńska
      56 (11,84%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Magdalena Lewandowska
      161 (34,04%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Edyta Kazimiera Hajdamowicz
      256 (54,12%)

    Okręg 5

    Sobótka – ulice: Dworcowa, Fryderyka Chopina, Nowe Osiedle, Osiedle Górnicze, Plac Wolności, Poprzeczna, Rzemieślnicza, Stacyjna, Stanisława Moniuszki, Tartaczna, Wrocławska, Złota

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TERESY MASŁOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 22 Teresa Masłowska
      70 (16,87%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Władysław Nowak
      44 (10,60%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Józef Stanisław Budzowski
      109 (26,27%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Aleksander Łężniak
      192 (46,27%)

    Okręg 6

    Sobótka – ulice: Akacjowa, Augustianów, Basztowa, Bogusza Stęczyńskiego, Brzozowa, Choinkowa, Hołubowiczów, Kasztelańska, Klonowa, Leśna, Modrzewiowa, Pałacowa, Rycerska, Słowiańska, Świdnicka od nr 35 - 55, Świerkowa, Wierzbowa, Zamkowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Wojciech Magnucki
      133 (33,42%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Anna Elżbieta Mróz
      88 (22,11%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Hanna Maria Piwowarska
      177 (44,47%)

    Okręg 7

    Sobótka – ulice: Aleja Jana Pawła II, Bociania, Browarniana, Chabrowa, Granitowa, Jastrzębia, Kwiatowa, Liliowa, Łąkowa, Makowa, Marii Skłodowskiej-Curie, Osiedle Browarniane, Piwna, Różana, Skowronkowa, Słowikowa, Sokola, Sowia, Ziołowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Mieczysław Jan Nowakowski
      36 (10,00%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marzena Jadwiga Podeszwa
      183 (50,83%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Cezary Krzysztof Rogalski
      141 (39,17%)

    Okręg 8

    Sobótka-ulice: Chwałkowska, Figowa, Młyńska, Oliwkowa, Osiedle Robotnicze, Polna, Romana Zmorskiego, Skalna, Torowa

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Elżbieta Dorota Ergang
      45 (16,98%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Ryszard Saltarski
      121 (45,66%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Zbigniew Goldwasser
      99 (37,36%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Garncarsko, Okulice, Wojnarowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Stanisław Krzysztof Porębski
      67 (22,26%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Andrzej Mariusz Rakowski
      68 (22,59%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Grzegorz Witalis Chrzan
      166 (55,15%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Księginice Małe, Przezdrowice, Strzegomiany

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Rafał Tomasz Kotwica
      157 (54,14%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Sylwia Katarzyna Stroka
      133 (45,86%)

    Okręg 11

    Sołectwa: Będkowice, Przemiłów, Sulistrowice, Sulistrowiczki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Witold Andrzej Nazimek
      123 (30,75%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Jacek Maciej Czyżyk
      49 (12,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Marian Jan Susz
      81 (20,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Marek Juraszek
      147 (36,75%)

    Okręg 12

    Sołectwo: Rogów Sobócki

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Mirosław Krasoń
      70 (15,70%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Andrzej Bzymek
      161 (36,10%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Danuta Szczęch-Drozd
      215 (48,21%)

    Okręg 13

    Sołectwa: Kunów, Nasławice, Strachów, Świątniki, Żerzuszyce

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Paweł Franciszek Fabian
      59 (19,16%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Sławomir Krzysztof Libera
      87 (28,25%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Lidia Sączawa
      121 (39,29%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Artur Węgrowski
      41 (13,31%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Michałowice, Ręków, Stary Zamek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Edward Grzegorz Żaba
      65 (19,17%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Mariusz Żłobiński
      38 (11,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW HUBERTA KURDZIELA

    kandydatliczba głosów

    1. 21 Renata Beata Watras
      104 (30,68%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MIROSŁAWA JAROSZA

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paweł Robert Ladra
      132 (38,94%)

    Okręg 15

    Sołectwa: Kryształowice, Mirosławice, Olbrachtowice, Siedlakowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE PONAD PODZIAŁAMI

    kandydatliczba głosów

    1. 20 Kazimierz Kras
      100 (27,47%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI AKTYWNI SAMORZĄDNI

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Iwona Czyż
      264 (72,53%)