Głos Szczeciński

    Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Sarnaki

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sarnaki ulice: Dzikowa, Józefa Piłsudskiego od nr 14 do końca parzyste i od nr 1 do końca nieparzyste, Kolejowa od nr 4 do końca parzyste i od nr 15 do końca nieparzyste, Krecia, Lisia, Rysia, Stefana Batorego, Teatralna, Zajecza

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Marian Kasabudzki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    63 (29,58%)

    Tomasz Henryk Obrępalski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    102 (47,89%)

    Urszula Bodzon

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    48 (22,54%)

    Okręg 2

    Sarnaki ulice: 3 Maja, Marii Konopnickiej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Maciej Domański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    40 (22,10%)

    Mieczysław Józef Bartoszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    108 (59,67%)

    Wioletta Geresz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    33 (18,23%)

    Okręg 3

    Sarnaki ulice: Berka Joselewicza, Jana Kilińskiego, Józefa Piłsudskiego od nr 2 do nr 12 parzyste, Kolejowa nr 2 i od nr 1 do nr 13 nieparzyste, Kościelna, Spokojna, Stefana Żeromskiego, Szkolna, Tadeusza Kościuszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Mariusz Piotr Dudziuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    47 (39,17%)

    Katarzyna Wawryniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    34 (28,33%)

    Henryk Mikołaj Mułenko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    39 (32,50%)

    Okręg 4

    Chlebczyn, Franopol

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Czesław Adam Domański

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    52 (39,10%)

    Anna Elżbieta Osiej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    50 (37,59%)

    Ewa Osik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    31 (23,31%)

    Okręg 5

    Chybów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Monika Obrępalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    68 (66,02%)

    Kamil Paweł Maksymiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    35 (33,98%)

    Okręg 6

    Grzybów, Rzewuszki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Stanisława Żabicka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    30 (24,19%)

    Leszek Szymaniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    40 (32,26%)

    Jarosław Melech

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    54 (43,55%)

    Okręg 7

    Bużka, Mierzwice-Kolonia, Nowe Mierzwice, Rozwadów, Stare Mierzwice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tadeusz Baczyński

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    45 (35,71%)

    Krzysztof Józef Sawczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    44 (34,92%)

    Rafał Chybowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    37 (29,37%)

    Okręg 8

    Binduga, Klimczyce, Klimczyce-Kolonia, Kózki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Walczuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    39 (30,00%)

    Jolanta Edyta Radziwonka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    91 (70,00%)

    Okręg 9

    Borsuki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Justyna Marianna Filipiuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Klepaczew, Zabuże

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    43 (44,33%)

    Daniel Jacek Tyszko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    54 (55,67%)

    Okręg 11

    Serpelice

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wiesław Maciej Jakoniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    50 (31,85%)

    Eugeniusz Jacek Kroszka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    78 (49,68%)

    Michał Karol Dydycz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    29 (18,47%)

    Okręg 12

    Bonin, Bonin-Ogródki, Horoszki Duże, Horoszki Małe, Raczki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bogdan Kowalczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    63 (40,91%)

    Edyta Omelaniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    49 (31,82%)

    Monika Ewa Weśniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    42 (27,27%)

    Okręg 13

    Nowe Hołowczyce, Terlików

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Roman Bartoszewski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    106 (56,38%)

    Małgorzata Korbut

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    82 (43,62%)

    Okręg 14

    Hołowczyce-Kolonia, Płosków, Płosków-Kolonia, Stare Hołowczyce

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Wawryniuk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    124 (68,51%)

    Waldemar Stefan Kandziora

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    57 (31,49%)

    Okręg 15

    Nowe Litewniki, Stare Litewniki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Sylwester Andrzej Siłuszyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW GRZEGORZA ARASYMOWICZA

    35 (21,74%)

    Renata Agnieszka Dziwińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „ ZIEMIA SARNACKA”

    80 (49,69%)

    Adrian Rumowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ANNA DOROTA SAWCZUK

    46 (28,57%)