Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Osieck

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Augustówka: ul. Ocznia, ul. Kołbielska, ul. Leśna, ul. Okęcie, ul. Szkolna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Jurewicz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    40 (33,06%)

    Piotr Adam Binkowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    81 (66,94%)

    Okręg 2

    Augustówka: ul. Osiecka, ul. Kolejowa (od Nr 1 do Nr 22 włącznie), ul. Gocławska, ul. Spokojna, ul. Słoneczna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Tomasz Urbaniak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    69 (58,47%)

    Justyna Szuchnik Szwajkowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (41,53%)

    Okręg 3

    Augustówka: ul. Kolejowa (od Nr 24a do Nr 87 włącznie), ul. Radosna, ul. Józefa Sokoła.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Krzysztof Wojciech Bylinka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    96 (77,42%)

    Jarosław Stanisław Prasuła

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    28 (22,58%)

    Okręg 4

    Augustówka: ul. Kolejowa (od Nr 88 do 135 włącznie), ul. Olszowa, ul. Wrzosowa, ul. Krótka, ul. Młoda.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Adam Jacek Zawada

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    67 (60,36%)

    Barbara Jałocha

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    44 (39,64%)

    Okręg 5

    Rudnik, Grabianka.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Małgorzata Fic

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    63 (49,22%)

    Anna Ewa Romanowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (50,78%)

    Okręg 6

    Górki, Wójtowizna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Irena Hulisz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    55 (61,80%)

    Łukasz Bąk

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    34 (38,20%)

    Okręg 7

    Osieck: ul. Warszawska, ul. Przemysłowa, ul Dworek.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jacek Krzysztof Mętrak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    68 (51,13%)

    Ewa Galas

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    65 (48,87%)

    Okręg 8

    Osieck: : ul. Rynek, ul. Krótka, ul. Targowa, ul. Krakowska, ul. Pilawska, ul. Ks. Andrzeja Reptowskiego, ul. Osiedlowa, ul. Polna, ul. Kościuszki, ul. Przechodnia, ul. Kościelna.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Kotowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    77 (64,71%)

    Aneta Małgorzata Michałek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    42 (35,29%)

    Okręg 9

    Osieck: ul. Lubelska, ul. Graniczna, ul. Różana, ul. Kamienna, ul. Siedlecka, ul. Kołbielska, ul. Dom Kolejowy, ul. Zdrojowa, ul. Kolonijna, ul. Podleśna, ul. Polnych Kwiatów, ul. Rumiankowa, ul. Jaśminowa, Kąciki.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Marcin Trzaskowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    42 (38,18%)

    Irena Kasprzak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    68 (61,82%)

    Okręg 10

    Osieck: ul. Zaciszna, ul. Leśna, ul. Ks. Józefa Rychlika, ul. Króla Zygmunta Augusta, ul. Księżnej Anny, ul. Królowej Bony, ul. Jana Pawła Woronicza, ul. Potockich, ul. Rudnicka, ul. Przyjazna, ul. Franciszka Bielińskiego, ul. Ks. Aleksandra Olszewskiego, ul. Księcia Ziemowita III, ul. Spacerowa, ul. Biedronki, ul. Źródlana, ul. Sosnowa, ul. Dzięcioła, ul. Jaskółki, ul. Jeżynowa, ul. Baśniowa, ul. Świerkowa, ul. Wrzosowa, ul. Guliwera, ul. Brzozowa, ul. Wiosenna, ul. Słoneczna, ul. Słowików, ul. Kwiatowa, ul. Miła, ul. Borowików.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Trzaskowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    64 (66,67%)

    Agnieszka Pacek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (33,33%)

    Okręg 11

    Sobienki

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Zbigniew Wacław Wasążnik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    14 (13,08%)

    Agnieszka Lemieszkiewicz Grzegrzółka

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    23 (21,50%)

    Marek Jan Długaszek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    70 (65,42%)

    Okręg 12

    Pogorzel: (od Nr 1 do 46 włącznie, Nr 94, Nr 95, Nr 97), ul. Chabrowa, ul. Wspólna, Kolonia Pogorzel.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ryszard Andrzej Kamionek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    69 (58,47%)

    Waldemar Zawada

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    49 (41,53%)

    Okręg 13

    Pogorzel: (od Nr 48 do 93 włącznie, Nr 96, od Nr 98 do 100 włącznie), ul. Wrzosowa, ul. Sosnowa.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Elżbieta Agnieszka Krawczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    47 (47,47%)

    Aneta Dębowska

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    52 (52,53%)

    Okręg 14

    Czarnowiec, Lipiny, Natolin.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grażyna Małgorzata Gniadek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    90 (75,00%)

    Edyta Sobczak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    30 (25,00%)

    Okręg 15

    Nowe Kościeliska, Stare Kościeliska.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dariusz Fierka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA GMINA OSIECK

    55 (69,62%)

    Piotr Miętus

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    24 (30,38%)