Sprawdź aktualne informacje od naszej redakcji o wynikach w serwisie Wybory Samorządowe 2018
Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.
– kandydat otrzymał mandat
Okręg 1
Białobrzegi, Stromiec
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
-
1
Zbigniew Grzegorz Łubiński
240
(3,55%)
-
2
Renata Wielgus
306
(4,52%)
-
4
Grzegorz Woźniak
117
(1,73%)
-
5
Anna Gutkiewicz
71
(1,05%)
-
3
Ryszard Waldemar Bogumił
179
(2,64%)
-
6
Maria Irena Brzostowicz
25
(0,37%)
-
7
Norbert Fołtyn
107
(1,58%)
-
8
Piotr Jarosiński
141
(2,08%)
-
9
Bożena Nowakowska
51
(0,75%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
8
Zofia Piechnik
45
(0,66%)
-
4
Mirosław Krzysztof Siurnik
495
(7,31%)
-
2
Małgorzata Danuta Krzyżanowska
254
(3,75%)
-
1
Andrzej Grzegorz Matysiak
754
(11,14%)
-
3
Ryszard Kazimierz Regulski
467
(6,90%)
-
6
Karol Sikorski
149
(2,20%)
-
5
Anna Kaczmarczyk
146
(2,16%)
-
9
Paweł Klejman
73
(1,08%)
-
7
Agnieszka Kornet-Marciszewska
161
(2,38%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"
-
2
Wioletta Witkowska-Nowak
263
(3,88%)
-
1
Andrzej Jacek Oziębło
763
(11,27%)
-
4
Krzysztof Becz
138
(2,04%)
-
9
Danuta Pińkowska
42
(0,62%)
-
6
Jan Jacek Dąbrowski
199
(2,94%)
-
7
Mateusz Oleksak
106
(1,57%)
-
5
Renata Katańska
52
(0,77%)
-
3
Mieczysław Paweł Danielewicz
408
(6,03%)
-
8
Joanna Urbańska
40
(0,59%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
2
Krzysztof Winiarczyk
100
(1,48%)
-
9
Sylwester Barszcz
112
(1,65%)
-
6
Lucyna Anna Kaczorek
35
(0,52%)
-
1
Hanna Król
232
(3,43%)
-
5
Sławomira Barbara Jędrych
23
(0,34%)
-
3
Jacek Jan Reczko
244
(3,60%)
-
4
Elżbieta Izabela Kołtunowicz
57
(0,84%)
-
7
Jolanta Maria Pocheć
60
(0,89%)
-
8
Adam Szczepan Pastuszka
115
(1,70%)
Okręg 2
Wyśmierzyce, Promna
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
-
6
Karol Tokarski
77
(1,95%)
-
2
Bożena Marianna Pankowska
60
(1,52%)
-
4
Franciszek Sułecki
69
(1,75%)
-
1
Grzegorz Łukasz Dupczyk
262
(6,63%)
-
5
Monika Maria Krawczyk
21
(0,53%)
-
3
Milena Anna Kalinowska
120
(3,04%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
4
Piotr Rosłoniec
257
(6,50%)
-
3
Ewa Beata Krawczyk
111
(2,81%)
-
5
Joanna Agnieszka Gąsiorowska
61
(1,54%)
-
1
Leszek Józef Gałkowski
471
(11,92%)
-
2
Arkadiusz Badowski
177
(4,48%)
-
6
Ewa Górzyńska
395
(9,99%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"
-
4
Marek Adam Rąbkowski
115
(2,91%)
-
5
Elżbieta Wrona
71
(1,80%)
-
3
Joanna Dorota Jabłońska
86
(2,18%)
-
6
Adrian Bednarski
41
(1,04%)
-
1
Krystyna Teresa Bielewska
114
(2,88%)
-
2
Łukasz Figurski
159
(4,02%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
5
Andrzej Mikołaj Radecki
179
(4,53%)
-
4
Anna Halina Grotek
43
(1,09%)
-
3
Karolina Wróblewska
216
(5,47%)
-
2
Bożena Traczyk
146
(3,69%)
-
1
Rafał Seliga
443
(11,21%)
-
6
Artur Adam Pastuszka
258
(6,53%)
Okręg 3
Radzanów, Stara Błotnica
Pokaż więcej
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR
-
4
Rafał Feliks Michalak
39
(0,95%)
-
1
Kamil Krawczyk
389
(9,52%)
-
2
Justyna Sułecka
37
(0,91%)
-
3
Marlena Ewa Dudek
8
(0,20%)
-
6
Piotr Paweł Kacprzak
41
(1,00%)
-
5
Agnieszka Krystyna Gocel
37
(0,91%)
KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
-
3
Krystyna Sobień
172
(4,21%)
-
6
Urszula Małgorzata Kucharczyk
163
(3,99%)
-
2
Adam Szymon Trześniewski
156
(3,82%)
-
1
Sylwester Korgul
1 368
(33,49%)
-
5
Sylwester Zbigniew Gajda
181
(4,43%)
-
4
Anna Joanna Dudkiewicz
200
(4,90%)
KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"
-
5
Anna Pańczak
94
(2,30%)
-
3
Stanisław Józef Białkowski
67
(1,64%)
-
1
Zbigniew Jan Nowacki
210
(5,14%)
-
2
Grażyna Osowska
119
(2,91%)
-
4
Magdalena Morawska
56
(1,37%)
-
6
Patryk Wilk
35
(0,86%)
KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
-
3
Anna Barcikowska
92
(2,25%)
-
5
Elżbieta Urszula Motyka
58
(1,42%)
-
2
Kazimierz Jan Szubiński
160
(3,92%)
-
4
Leszek Dudkiewicz
51
(1,25%)
-
1
Ireneusz Gumowski
312
(7,64%)
-
6
Aldona Helena Rylska
40
(0,98%)