Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Kamienna Góra

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo: Leszczyniec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Szkaradek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    100 (56,18%)

    Barbara Ewa Łuczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

    78 (43,82%)

    Okręg 2

    Sołectwo: Ogorzelec

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Włodzimierz Respondek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    93 (61,18%)

    Natalia Wacława Czernecka

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

    59 (38,82%)

    Okręg 3

    Sołectwo: Szarocin

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Anna Maria Potoczak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    131 (65,50%)

    Adam Kazimierz Gołębiowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (34,50%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Czarnów, Rędziny oraz część sołectwa Pisarzowice obejmujące numery budynków: 76, 78, 84, 84A, 89, 91 - 126, 128 - 132, 134 - 136, 138 - 143, 145 - 150, 153, 163, 164, 167 - 169, 191A, 191B, 200, 205

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Izabela Baranowska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    67 (31,75%)

    Jan Władysław Łepski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    144 (68,25%)

    Okręg 5

    część sołectwa Pisarzowice, obejmujące numery budynków: 1 - 75, 77, 79 - 83, 85 - 88, 90, 151, 152, 154 - 162, 165, 166, 166A, 170 - 178, 180 - 182, 185, 187, 190, 206 - 211

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bartłomiej Łukasik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    146 (64,60%)

    Paweł Zarzycki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    80 (35,40%)

    Okręg 6

    Sołectwo: Raszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paulina Natalia Paluch

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    53 (28,49%)

    Wiesław Owsianka

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    41 (22,04%)

    Michał Karol Salata

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW MICHAŁ SALATA - RASZÓW DLA KAŻDEGO

    92 (49,46%)

    Okręg 7

    Sołectwo: Janiszów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Piotr Paweł Pawlik

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    87 (68,50%)

    Monika Barbara Wajda

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

    40 (31,50%)

    Okręg 8

    Sołectwo: Przedwojów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Dorota Maria Potoniec

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    127 (40,97%)

    Przemysław Emil Sondej

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    128 (41,29%)

    Elżbieta Smaga

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    55 (17,74%)

    Okręg 9

    Sołectwa: Dębrznik, Ptaszków

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Piotr Bilman

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    182 (60,67%)

    Iwona Zofia Grochalska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RAZEM KG

    118 (39,33%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Jawiszów, Olszyny

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Radosław Piotr Oblicki

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    131 (69,31%)

    Anna Maria Wiśniewska-Mrowca

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    58 (30,69%)

    Okręg 11

    część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice: Benedyktyńska, Cicha, Cysterska, Nadrzeczna, Sportowa, Świętej Anny, Świętego Jana Nepomucena, Zielna

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Robert Zdzisław Mikołajczyk

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    105 (36,84%)

    Janusz Paweł Stefański

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    111 (38,95%)

    Marta Małgorzata Zawaryńska-Oleniacz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    69 (24,21%)

    Okręg 12

    część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice: Baltazara, Betlejemska, Kacpra, Kalwaria, Księcia Bolka I, Loretańska, Maksymiliana Brokoffa, Melchiora, Michała Willmanna, Osiedle, Plac Jana Pawła II, Świętego Józefa

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Stanisław Franciszek Wesołowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    85 (31,84%)

    Lucyna Nowak

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    78 (29,21%)

    Stanisław Andrzej Wondołowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    104 (38,95%)

    Okręg 13

    Sołectwo Lipienica oraz część sołectwa Krzeszów obejmująca ulice: Michała Englera, Młyńska, Opata Bernarda Rosy, Piotra Brandla, Podklasztorze, Sądecka, Świętej Jadwigi Śląskiej

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Kazimierz Bogdan Ogorzałek

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    164 (64,31%)

    Andrzej Mirosław Podwika

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    91 (35,69%)

    Okręg 14

    Sołectwa: Dobromyśl, Gorzeszów, Kochanów, Krzeszówek

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jolanta Serafinko

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    173 (57,86%)

    Irena Ruman

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    89 (29,77%)

    Zygfryd Józef Sznajder

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    37 (12,37%)

    Okręg 15

    Sołectwo: Czadrów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Ewa Helena Kwiecińska

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NOWOCZESNA GMINA 2023

    82 (26,62%)

    Artur Grzegorz Kubieniec

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    226 (73,38%)