Wyniki wyborów 2018 do rady powiatu - tatrzański

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Miasto Zakopane

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 6 Grażyna Maria Chyc-Czarniak
      74 (0,68%)
    2. 2 Jan Stachoń-Koszarek
      113 (1,04%)
    3. 5 Szymon Kocel
      280 (2,58%)
    4. 8 Bożena Elżbieta Jarosławska
      221 (2,04%)
    5. 7 Jan Borkowski
      54 (0,50%)
    6. 1 Wiesław Lenard
      1 098 (10,14%)
    7. 3 Barbara Sobańska
      363 (3,35%)
    8. 4 Jadwiga Józefa Brzosko
      369 (3,41%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW ZAKOPANE 2030

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Agata Narcyza Nowakowska-Wolak
      290 (2,68%)
    2. 7 Anna Zawisza
      78 (0,72%)
    3. 8 Elżbieta Agata Wojtowicz
      443 (4,09%)
    4. 9 Beata Anna Zadziorko
      165 (1,52%)
    5. 2 Leszek Krzysztof Behounek
      481 (4,44%)
    6. 1 Mariusz Jarosław Koperski
      853 (7,87%)
    7. 4 Mirosław Pniewski
      85 (0,78%)
    8. 3 Paulina Podkanowicz-Szczerba
      461 (4,26%)
    9. 6 Wojciech Kowalczyk
      61 (0,56%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Władysław Filar
      655 (6,05%)
    2. 4 Krystyna Zofia Gąsienica-Wawrytko
      418 (3,86%)
    3. 1 Piotr Bąk
      2 474 (22,84%)
    4. 2 Jerzy Stanisław Zacharko
      465 (4,29%)
    5. 5 Marek Możdżeń
      279 (2,58%)
    6. 6 Małgorzata Ewa Wonuczka-Wnuk
      95 (0,88%)
    7. 7 Teresa Anna Gąsienica-Kołodziej
      104 (0,96%)
    8. 9 Marcin Marian Zubek
      724 (6,68%)
    9. 8 Magdalena Maria Pelc
      130 (1,20%)

    Okręg 2

    Gmina Bukowina Tatrzańska

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Edward Andrzej Tybor
      666 (14,33%)
    2. 3 Marian Józef Gacek
      165 (3,55%)
    3. 5 Zofia Katarzyna Rabiańska
      213 (4,58%)
    4. 2 Maria Kuchta
      419 (9,01%)
    5. 4 Anna Liptak
      177 (3,81%)
    6. 6 Tadeusz Jan Piszczek
      282 (6,07%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Maria Dudek
      417 (8,97%)
    2. 1 Zbigniew Stanisław Proszowski
      998 (21,47%)
    3. 3 Lesław Chowaniec
      352 (7,57%)
    4. 2 Józef Stanisław Remiasz
      323 (6,95%)
    5. 5 Zofia Kikla
      237 (5,10%)
    6. 6 Joanna Morawa
      400 (8,60%)

    Okręg 3

    Gmina Biały Dunajec, Gmina Kościelisko, Gmina Poronin

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW TATRZAŃSKA JEDNOŚĆ SAMORZĄDOWCÓW

    kandydatliczba głosów

    1. 3 Paweł Para
      696 (6,93%)
    2. 1 Andrzej Skupień
      1 423 (14,18%)
    3. 2 Józef Szwab
      562 (5,60%)
    4. 4 Maria Stanisława Dawidek
      275 (2,74%)
    5. 5 Bogusława Mariola Stępień
      404 (4,03%)
    6. 10 Bohdan Marek Pitoń
      665 (6,63%)
    7. 7 Józef Jacek Kunc
      228 (2,27%)
    8. 6 Andrzej Stanisław Lassak
      365 (3,64%)
    9. 8 Iwona Kiwacka-Majerczyk
      241 (2,40%)
    10. 9 Maria Małgorzata Zarycka
      178 (1,77%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 1 Tomasz Marcin Dzierżęga
      842 (8,39%)
    2. 2 Andrzej Gut-Kantek
      1 206 (12,02%)
    3. 7 Władysława Skupień
      112 (1,12%)
    4. 6 Bronisław Kazimierz Chowaniec-Lejczyk
      215 (2,14%)
    5. 3 Jerzy Andrzej Laszczyk
      301 (3,00%)
    6. 4 Janusz Pawlikowski
      962 (9,58%)
    7. 9 Katarzyna Helena Bieniek
      73 (0,73%)
    8. 5 Anna Bąk
      485 (4,83%)
    9. 8 Marek Trzaskoś
      242 (2,41%)
    10. 10 Marta Nędza-Kubiniec
      562 (5,60%)