Wyniki wyborów 2018 do rady miasta Opatów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Bernardyńska, Ćmielowska, Klasztorna, Lipowska, Słoneczna, Szpitalna, Świętokrzyska, Tadeusza Kościuszki od nr 4 do nr 7 i od nr 11 do końca, Widok

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Mariusz Andrzej Ryza
      73 (17,94%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jarosław Edmund Basak
      124 (30,47%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Michał Słapek
      210 (51,60%)

    Okręg 2

    1 Maja nr 11 i od nr 25 do końca, Adama Mickiewicza, Czesława Miłosza, Graniczna, Marii Konopnickiej, Mikołaja Reja, Stefana Żeromskiego

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Łukasz Dariusz Ryłko
      8 (2,23%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wiesław Rusak
      79 (22,01%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Kinga Wasielewicz
      73 (20,33%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Ewa Jakubowska
      74 (20,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Rafał Schab
      125 (34,82%)

    Okręg 3

    Bronisława Ostrowskiego ps. Cichy, Gen. „Grota” Roweckiego, Kolegiacka, Legionów, Lubelska, MJR. „Topora” Zwierzdowskiego, Ogrodowa, Plac Obrońców Pokoju, Różana, Stanisława Czernika, Tadeusza Kościuszki nr 10

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Bartłomiej Marcin Ryczkowski
      33 (10,15%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Wioletta Barbara Brzostowicz
      58 (17,85%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Krzysztof Bronisław Kawalec
      84 (25,85%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Magdalena Judyta Gdowska
      70 (21,54%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Grzegorz Wojciech Jasiński
      80 (24,62%)

    Okręg 4

    1 Maja od nr 4 do nr 10 i od nr 12 do nr 24, Henryka Sienkiewicza, Jana Kilińskiego, Nowowałowa, Stefanii Sempołowskiej, Zacisze

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Anna Helena Dziarmaga
      39 (9,44%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Norbert Staniszewski
      89 (21,55%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Małgorzata Katarzyna Szczepańska
      183 (44,31%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

    kandydatliczba głosów

    1. 4 Robert Mileniusz Rutkowski
      102 (24,70%)

    Okręg 5

    Armii Krajowej od nr 13 do końca, Cmentarna, Dorzeczna, Górna, Kąpielowa, Leszka Czarnego, Nowa, Polna, Starowałowa, Władysława Jagiełły od nr 16 do końca

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Wiktoria Barbara Partyka
      8 (2,37%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Świetlana Teresa Mrozek
      21 (6,23%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Krzysztof Mieczysław Luzak
      58 (17,21%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Janusz Frańczak
      73 (21,66%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Piotr Kolasa
      56 (16,62%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Sebastian Gałka
      45 (13,35%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Andrzej Adamski
      76 (22,55%)

    Okręg 6

    Armii Krajowej od nr 1 do nr 11, Juliusza Słowackiego, Nagórna I, Nagórna II, Niecała, Nowopolna, Szeroka, Wąska, Wincentego Kadłubka, Władysława Jagiełły od nr 1 do nr 14

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Adam Krzysztof Kościołek
      92 (21,45%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Beata Ewa Kowalska
      71 (16,55%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Jacek Ryszard Cheba
      141 (32,87%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Krzysztof Ryszard Wyrąbkiewicz
      125 (29,14%)

    Okręg 7

    Cegielniana, Kania, Mikołaja Kopernika od nr 1 do nr 5, parzyste: od nr 6 do nr 22 i od nr 38 do końca, Okalińska, Partyzantów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Tomasz Partyka
      23 (4,43%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Krzysztof Skowron
      91 (17,53%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Grzegorz Krzysztof Maliński
      93 (17,92%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Edyta Anna Gwoździk
      82 (15,80%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Stanisław Wysopal
      192 (36,99%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

    kandydatliczba głosów

    1. 8 Paweł Przemysław Zdyb
      38 (7,32%)

    Okręg 8

    Batalionów Chłopskich, Franciszka Mendyka, Harc. Jerzego Czerwińskiego, Józefa Grudnia, Krzysztofa Szydłowieckiego, Mariana Hejnickiego, Mikołaja Kopernika od nr 5A do nr 11 nieparzyste i od nr 32 do nr 36

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Izabela Kaczmarczyk
      5 (1,06%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Żychowski
      149 (31,70%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Tomasz Marcin Jońca
      91 (19,36%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Grażyna Ewa Arczewska
      100 (21,28%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ewa Zdzisława Ciszewska
      125 (26,60%)

    Okręg 9

    Karwów, Nikisiałka Mała, Oficjałów, Okalina-Kolonia, Okalina-Wieś, Tudorów, Wąworków

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Gustawa Teresa Skrzypczak
      81 (19,42%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Jarosław Mariusz Sidor
      115 (27,58%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Anna Agnieszka Waga
      70 (16,79%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marek Rysiak
      129 (30,94%)

    KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

    kandydatliczba głosów

    1. 5 Dorota Danuta Pustuła
      22 (5,28%)

    Okręg 10

    Adamów, Balbinów, Brzezie, Nikisiałka Duża

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Paulina Lebieda
      18 (5,28%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Andrzej Grzebyk
      22 (6,45%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Anna Goraj
      64 (18,77%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Magdalena Lidia Masternak
      139 (40,76%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ireneusz Zdzisław Rysiak
      98 (28,74%)

    Okręg 11

    Kobylanki, Kobylany, Kochów

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Agata Prokop
      65 (16,97%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Dawid Rafał Kargulewicz
      173 (45,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Marcin Zbigniew Radosz
      145 (37,86%)

    Okręg 12

    Jałowęsy, Tomaszów, Zochcinek

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Marcin Aleksander Machała
      151 (33,63%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Klaudiusz Kędziora
      205 (45,66%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Damian Janda
      93 (20,71%)

    Okręg 13

    Gojców, Jagnin, Strzyżowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Leszek Kolasa
      90 (25,35%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Wiesław Suska
      145 (40,85%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Tomasz Giecewicz
      120 (33,80%)

    Okręg 14

    Czerników Karski, Czerników Opatowski, Jurkowice, Marcinkowice

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Jolanta Jadwiga Gromczyk
      34 (11,76%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Beata Maria Wrzołek
      79 (27,34%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PROJEKT ŚWIĘTOKRZYSKIE BOGDANA WENTY

    kandydatliczba głosów

    1. 16 Irena Beata Borzęcka
      63 (21,80%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Barbara Lebieda
      48 (16,61%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Ryszard Przygoda
      65 (22,49%)

    Okręg 15

    Kornacice, Lipowa, Podole, Rosochy

    Pokaż więcej

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW K. MORAWIECKI - ŚWIĘTOKRZYSKIE

    kandydatliczba głosów

    1. 17 Kamil Damian Potocki
      19 (5,65%)

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW W SŁUŻBIE LUDZIOM ZIEMI OPATOWSKIEJ

    kandydatliczba głosów

    1. 18 Stefan Gurak
      33 (9,82%)

    KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIE REGION ŚWIĘTOKRZYSKI

    kandydatliczba głosów

    1. 19 Waldemar Bocheński
      117 (34,82%)

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    kandydatliczba głosów

    1. 2 Józef Piotr Komisarek
      98 (29,17%)

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    kandydatliczba głosów

    1. 10 Zenon Bogusław Mazurek
      69 (20,54%)