Wyniki wyborów 2018 do rady gminy Radzanów

    Poniższa lista przedstawia oficjalne wyniki wyborów samorządowych 2018. Źródło PKW.

    – kandydat otrzymał mandat

    Okręg 1

    Sołectwo Błeszno.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agnieszka Angelika Aderek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 2

    Sołectwo Branica.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Roman Napiórkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 3

    Sołectwo Bukówno.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Władysław Gajda

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    49 (31,41%)

    Jarosław Andrzej Sokołowski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    107 (68,59%)

    Okręg 4

    Sołectwa: Czarnocin, Śliwiny.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jan Małek

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 5

    Sołectwa: Grotki, Kozłów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Andrzej Popiel

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    58 (39,19%)

    Paweł Grela

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    90 (60,81%)

    Okręg 6

    Sołectwo Kadłubska Wola.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Agata Ewa Smolaga

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 7

    Sołectwo Młodynie Dolne.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Bernadeta Agnieszka Cupryak

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    0 (0,00%)

    Okręg 8

    Sołectwo Młodynie Górne.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Karol Tomasz Rdzanek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    48 (39,67%)

    Artur Michał Szyderski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    73 (60,33%)

    Okręg 9

    Sołectwo Ocieść.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Jarosław Tomasz Strzałkowski

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)

    Okręg 10

    Sołectwa: Podlesie, Żydy.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Henryk Mirosław Lubecki

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    34 (34,69%)

    Mariusz Zygmunt Wójcicki

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    64 (65,31%)

    Okręg 11

    Sołectwo Radzanów.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Wojciech Paweł Syta

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    46 (26,14%)

    Rafał Wojciech Dawiczewski

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    77 (43,75%)

    Wojciech Piątkowski

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

    53 (30,11%)

    Okręg 12

    Sołectwo Ratoszyn.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Paulina Sęk

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    36 (40,00%)

    Konrad Petrzak

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW "NASZA MAŁA OJCZYZNA"

    54 (60,00%)

    Okręg 13

    Sołectwo Rogolin.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Kocun

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    84 (49,70%)

    Paweł Jerzy Bogacz

    KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW NIEZALEŻNI.WBR

    85 (50,30%)

    Okręg 14

    Sołectwo Smardzew.

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Barbara Ewa Pankowska

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    68 (68,00%)

    Wiesław Antoni Kołtunowicz

    KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

    32 (32,00%)

    Okręg 15

    Sołectwo Zacharzów

    Pokaż więcej

    kandydatliczba głosów

    Grzegorz Aderek

    KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

    0 (0,00%)